ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.09.2024. u 17:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,50
1.746
36
47,90
48,90
1,89%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


@gigic23
, kazes “da bi kompanija već davno prestala postojati kada bi poslovala na način kako ja mislim da posluje” i jos bolje “Da se doista želim informirati o kompaniji ne bi to radio na forumu.”… Sta ti uopce znaci ova prva recenica? Ili pises gl*posti da me isprovociras. Poslovala na koji nacin? Transparentan? Da me forum opskrbi kojim podacima? Onim koje svaka normalna kompanija oduvijek objavljuje u svojim izvjescima? Da se informiram gdje? Na sprdnji kojeg nazivaju web Atlantske? Preko FI-jeva koje tek kad procitas shvatis da ne razumijes znacenje zivota?

Otvori si link dolje na sluzbenoj stranici DSX-a gdje mozes naci, neces vjerovati, “employment list” cijele njihove flote. Prema tvojoj teoriji su valjda odavno trebali bankrotirati jer je javna objava prihoda od vozarina ravna trenutnom proglasenju bankrota? Nesto kao da Coca-Cola objavi svoj recept jeli?

http://www.dianashippinginc.com/our-fleet/fleet-employment-table/

Za svaki brod u floti pise kada istice ugovor, po koliko je brod ugovoren, tko ga je ugovorio i kolika je komisija brokeru.

Da nebi bilo da je iznimka, evo ti i web Navios Maritime-a i nebis vjerovao, pa i oni objavljuju podatke o najmu flote, koja je sansa, ti si sigurno mislio da i gl*pi ameri vole ulagati u crne kutije.

http://www.navios.com/Fleet/default.asp

Nebi me cudilo koliko si potkovani analiticar da prvi put vidis ove stranice. I sada ja trazim da vi sa mnom podijelite nekakve POVLASTENE informacije i da donesete odluku za mene? Znati kako tvrtka raspolaze svojom imovinom je nevjerojatan zahtjev je tako, ipak smo u Hrvatskoj? U tolikoj si zabludi da ni ne shvacas koliko je nevjerojatno sta si ti sve napisao u tom svom postu

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

čitam malo raspravu kolega, jedini zaključak je da je cijena dionice tu gdje je zato što investicijska javnost procjenjuje da je cijeni u ovom trenutku tu i mjesto, ma šta obje strane o tome mislile.
kluaš je rekao da je 2017.g. godina konsolidacije, a u 2018. se očekuje prva pozitivna godina nakon dugo vremena (nije baš ovako rekao ali to je više manje smisao njegovih riječi).

cijena je danas tu gdje je. jeli stvarno mislite da će te polovinom 2018.g. moći kupovati atpl po ovim cijenama?

to je sve što imam za reći/napisati na ovu temu.

p.s. Bear G – cijenim tvoje nastojanje da ljudima objasniš neke stvari, ali to jednostavno ne ide, iskreno ni ne razumijem zašto pojedincima pokušavaš nametnuti svoje mišljenje (inače, slažem se sa svime što pišeš o atpl). ja cu se javiti sredinom 2018.g. sa copy pasteom ovog posta i to će biti dovoljno da se vidi da si/smo bili u pravu.
Osim toga, naše piskaranje na forumu nema moći da značajnije utječe na cijenu bilo koje dionice.

Pozdrav

NAV porastao od zadnjeg izračuna sa 53 kn na 82 kn ugrubo. Realni P/B dakle oko 4. Ide se na bolje prije dva mjeseca je bio preko 5 😉

bila je ovo iznimno uspješna godina za one koji su imali i prodali,još uspješnija za večinu onih koji nisu prodali.
bio je to jedan veliki win-win,držim vrlo izglednim nastavak tog trenda u 2017 u kojoj svima želim puno zdravlja i uspjeha.
puno vode ide na mlin zse-a i vrlo izgledno da neće biti nezadovoljnih ulagača u 2017.
izgledno da će biti puno razočaranih štediša,imaju i danas razloga za plakanje jer su na zse mogli više,tako su si izabrali,kao i mi uostalom,može li poštenije od svakome po vlastitom izboru?
ovdje je izgledno sa potencijalnim padom cijene i daljnje smanjivanje i ovako mizernog volumena.
dobra prilika za one koji vjeruju da dokupe,kupe,pokupe te “mrvice “koje će se nuditi.
mirno more našim pomorcima,dioničarima i onima koji čekaju,nadaju se prilici da to postanu ili opet postanu.
dobar provod za blagdane i čujemo se u 2017.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


@gigic23
, kazes “da bi kompanija već davno prestala postojati kada bi poslovala na način kako ja mislim da posluje” i jos bolje “Da se doista želim informirati o kompaniji ne bi to radio na forumu.”… Sta ti uopce znaci ova prva recenica? Ili pises gl*posti da me isprovociras. Poslovala na koji nacin? Transparentan? Da me forum opskrbi kojim podacima? Onim koje svaka normalna kompanija oduvijek objavljuje u svojim izvjescima? Da se informiram gdje? Na sprdnji kojeg nazivaju web Atlantske? Preko FI-jeva koje tek kad procitas shvatis da ne razumijes znacenje zivota?

Otvori si link dolje na sluzbenoj stranici DSX-a gdje mozes naci, neces vjerovati, “employment list” cijele njihove flote. Prema tvojoj teoriji su valjda odavno trebali bankrotirati jer je javna objava prihoda od vozarina ravna trenutnom proglasenju bankrota? Nesto kao da Coca-Cola objavi svoj recept jeli?

http://www.dianashippinginc.com/our-fleet/fleet-employment-table/

Za svaki brod u floti pise kada istice ugovor, po koliko je brod ugovoren, tko ga je ugovorio i kolika je komisija brokeru.

Da nebi bilo da je iznimka, evo ti i web Navios Maritime-a i nebis vjerovao, pa i oni objavljuju podatke o najmu flote, koja je sansa, ti si sigurno mislio da i gl*pi ameri vole ulagati u crne kutije.

http://www.navios.com/Fleet/default.asp

Nebi me cudilo koliko si potkovani analiticar da prvi put vidis ove stranice. I sada ja trazim da vi sa mnom podijelite nekakve POVLASTENE informacije i da donesete odluku za mene? Znati kako tvrtka raspolaze svojom imovinom je nevjerojatan zahtjev je tako, ipak smo u Hrvatskoj? U tolikoj si zabludi da ni ne shvacas koliko je nevjerojatno sta si ti sve napisao u tom svom postu

Ponovno dobronamjerno,lijepo izvrši cjelokupnu analizu DSX-a i raspali sa ulaganjima, ili tamo nanekom forumu argumentiraj zašto ne uložiti u diana ship…
Nemoj vlastitu nemoć i nesigurnost braniti slabim argumentima. Pored tebe bi prošlo milijun KORF-ova i ne bi reagirao,zato jer si vječiti analitičar bez osobnog stava i efikasnosti. Bolje uložiti u više banaka po 10000 kn,pa koliko ispadne. Naravno prije provjeri cjelokupno poslovanje svake uklj. rizičnost i loše plasmane. Sretno u odabiru.

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben
https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

gdje su dežurni optimisti i drukeri koji predviđaju rast do 600 bodova vraćamo se na 250 bodova
a u prvom mjesecu možda smo oko 150


Vaš link …

Super su ovi…kad bi tako dobro pogađali vjerojatno nebi imali blog nego bi brojili milijarde na računima..
Isto tako tko kaže da ovo nije još jedna u nizu naručenih analiza..?
Ja predviđam rast vozarina u prvoj polovici 2017…te streloviti uzlet u 3 kvartalu slijedeće godine..
Ovi analitičari koje spominješ su istu ovakvu sličnu analizu izbacili 2012 god sa oporavkom 2014…
Vidimo da su promašiliceo fudbal

A BALVANA!!! :) :) :)

gledajući od danas, počinje podcijenjenost.
moja prva luka ukrcaja na 290 , 2 . na 270

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


gledajući od danas, počinje podcijenjenost.
moja prva luka ukrcaja na 290 , 2 . na 270

A ima li i 3. i 4. ?



gledajući od danas, počinje podcijenjenost.
moja prva luka ukrcaja na 290 , 2 . na 270

A ima li i 3. i 4. ?
[/quote]

ha, ha ! nema kolega , ovo će bit dovoljno.
pa ako profulam i bude još malkice niže ,nema veze, slijedi “žestica” prema gore .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close