ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.09.2024. u 11:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,50
1.746
36
47,90
48,90
1,89%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


@BearG
Zlobnici bi rekli da brani cijenu.. Sreća pa ima municije

zlobnici su tvrdili da brani na 1xx pa na 2xx pa na 3xx….
mislim da znam koji je najizgledniji scenarij i kako će to ići u budućnosti
sve ide kao u priručniku,večina iznenađena+ uvjerena da treba prodati,samo problem je što večina večine nema više za prodaju.
ostali večinom oni koji se ne zadovoljavaju sa mrvicama.
tkz čvrste ruke,nije garancija da neće prema dole ali izgledno u tom slučaju da će se i ovako mali volumen dodatno smanjiti,do neke nove situacije kada će gore izgledno opet na malom volumenu.
+oni koji prodaju sa idejom shortanja vrlo izgledno neće kupiti sve otpušteno.
možda griješim,nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ovo je za kupiti tek možda poslije kineske N.G. i poslije izvješća da se vidi kako sve to uopće diše.
A onda ako to bude ok i poklopi se s rastom vozarina tad nije šteta uletjeti čak i malo skuplje, ali da je trend prema gore jasan i održiv. Ovo je zasad padajuća faza jednog spike-a koja ne govori ništa. Jest da je BDI narastao jako, ali gubici su i dalje tu, kod svih brodara, i nije sigurno da će u plus, daleko od sigurnog. Ja govorim za sebe, drugi neka rade kako hoće. Spržio sam se već tu, ne bum više. Oportunitetni gubitak je bolji od kockarskog.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Bravo serislave… Takvih kao ti nam treba sto vise koji ce se ukljuciti kada i oporavak bude vidljiv u izvjestajima ili cak i malo prije..
Po meni bi trebalo barem jedno 100 injak takvih kao ti da dignu cijenu tamo od 600 do jedno 900 kuna… Ker naravno vi cete radje kasnije i uci kad budete sigirni da ce to gore..
Kao recimo sto tek sada mnogi ulaze u rivp… A kad je bila ekvivalent korf… Rivp cca 2,5-3 kune svima je bila skupa..
Ljubi te deda… Samo naprijed

A BALVANA!!! :) :) :)

medo
bojim se da si malo preoptimističan. načekat ćemo se mi razina od 600 kn, a kamo li 900! nadam se da sam u rivu, jer moja očekivanja su skromnija. jedino ako misliš za 2-3 g.


Ovo je za kupiti tek možda poslije kineske N.G. i poslije izvješća da se vidi kako sve to uopće diše.
A onda ako to bude ok i poklopi se s rastom vozarina tad nije šteta uletjeti čak i malo skuplje, ali da je trend prema gore jasan i održiv. Ovo je zasad padajuća faza jednog spike-a koja ne govori ništa. Jest da je BDI narastao jako, ali gubici su i dalje tu, kod svih brodara, i nije sigurno da će u plus, daleko od sigurnog. Ja govorim za sebe, drugi neka rade kako hoće. Spržio sam se već tu, ne bum više. Oportunitetni gubitak je bolji od kockarskog.

Ma moze i poslje Nove godine, naše ili kineske, ove ili sljedece, nema frke, kad bude ekipa sigurna da se posluje dobro i da prihodi rastu, budem ti i ja dobar dio svojih prodao 🙂 a vjerujem i IB koji je tako zdusno kupovao zadnju godinu , a i sada 🙂

E da, samo neće ići po ovoj cijeni, ipak smo mi raskirali u zadnje vrijeme

Mislim da barem 100-200 kupaca ceka pad ispod 300 da krenu u shoping..
Pitam ja vas a tko e moc ako uopce padne kupit…. Svih 200 sigurno nece… Pit ce takca guzva na kupnji da nevjerujem da ce se ista moci kupiti… Bas zato sto svi cekaju..
Da nije tako mozda bi se i slozio… Ali svi cekaju atpl ispod 300 i jdpl na 30…
Ajde super…
Mozda se neki iznenade

A BALVANA!!! :) :) :)

Ode ovo nizbrdo, BDI i panamax u malo jačem padu

http://www.dryships.com/pages/report.php

jap tu korekciju smo čekali već bar mjesec dana,, odletio je BDI i puno previše i za nas koji smo unutra 🙂
sad samo da netko i nešto proda, mogla bi bar ova ekipa kojoj ništa ne valja atpl i kažu da je preskupa

Može neko racionalno objašnjenje zašto nema prodaje???
Zašto nitko ne prodaje??

A BALVANA!!! :) :) :)

cekaju 500?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Mislim da barem 100-200 kupaca ceka pad ispod 300 da krenu u shoping..
Pitam ja vas a tko e moc ako uopce padne kupit…. Svih 200 sigurno nece… Pit ce takca guzva na kupnji da nevjerujem da ce se ista moci kupiti… Bas zato sto svi cekaju..
Da nije tako mozda bi se i slozio… Ali svi cekaju atpl ispod 300 i jdpl na 30…
Ajde super…
Mozda se neki iznenade

Ne kužim šta nije bolje kupiti po sadašnjoj cijeni nego čekati pad koji se ne dešava…i onda kupovati umjesto po 300..na 350-370

A BALVANA!!! :) :) :)

zasto nitko ne kupuje??

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close