ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Opet mi zapeli o rastu BDI ko Rusi za odlazak na mjesec. Mogu podrzati da to djeluje kao benifen na znalce ala fond manageri, mali neupuceni i Gataru ali brine me sta iskusni forumasi padaju u isto iskusenje.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Al se ovome žuri van, kao da je flota pred potapanjem:
Prodaja – ATPL-R-A
952 2.810,00


Brže bi izašao da je rascjepkao na naloge po 100-150 kom
[proud]

kakvo natjecanje prvo ovaj sa 77 spusti na 2790, a onda ovaj s 120 spusti na 2789


avax10: ” Al se ovome žuri van, kao da je flota pred potapanjem: Prodaja – ATPL-R-A 952 2.810,00 ” Brže bi izašao da je rascjepkao na naloge po 100-150 kom [proud]

mozda covjek samo jeftino dokupljuje…[thumbsup]

možeš li mi molim te objasnit proceduru takvog jeftinog dokupa? [smiley]

Možda Rohatinski?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ovo mi sve djeluj kao namjerno rušenje cijena i nadokupljivanje od strane fondova..Ili su mali ulagači toliko ludi pa prodaju po koliko uspiju..Ja ne razumijem jednu stvar, zašto svaki ulagač nema nekakvu strategiju ulaganja i prodaje dionica..Ako je počeo oporavak vozarina i napokon novi ugovori oko rude i željeza,dionica bi trebala gore..Al ovo mi izgleda kao opća panika prodaj po koliko uspiješ


Opet mi zapeli o rastu BDI ko Rusi za odlazak na mjesec. Mogu podrzati da to djeluje kao benifen na znalce ala fond manageri, mali neupuceni i Gataru ali brine me sta iskusni forumasi padaju u isto iskusenje.

vapaj u pustinji… Techman, uzalud ti borba protiv psihologije nas Rvata..[cry]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ja bi opčenito zabranio male ulagače na burzi i pogotovo one koji ne kuze u šta se upuštaju…Da postoji neka granica pristupa na burzu bilo bi super..Recimo da je mali ulagač osoba s minimum ulaganja od pola milijuna kuna pa do neke granice….Ne bi bilo ovakvih sranja na burzi….Fali nama Hrvatima malo više znanja o financijama…


Techman: ” Opet mi zapeli o rastu BDI ko Rusi za odlazak na mjesec. Mogu podrzati da to djeluje kao benifen na znalce ala fond manageri, mali neupuceni i Gataru ali brine me sta iskusni forumasi padaju u isto iskusenje. ” vapaj u pustinji… Techman, uzalud ti borba protiv psihologije nas Rvata..[cry]

Po naravi sam fighter [angry]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Ovo mi sve djeluj kao namjerno rušenje cijena i nadokupljivanje od strane fondova..Ili su mali ulagači toliko ludi pa prodaju po koliko uspiju..Ja ne razumijem jednu stvar, zašto svaki ulagač nema nekakvu strategiju ulaganja i prodaje dionica..Ako je počeo oporavak vozarina i napokon novi ugovori oko rude i željeza,dionica bi trebala gore..Al ovo mi izgleda kao opća panika prodaj po koliko uspiješ

Mnogi se boje da ovaj veći prodavač ne ošine opet po kupnji i sruši ATPL ponovo na 2700 kn, a s druge strane crvene se burze na sve strane od EU do USA (Amerika i Engleska bit će zemlja proleterska) [lol]

Ignore: KressoM, delux

KUPNJA PRODAJA MOLIM HITNO![cool]

New Report

Close