ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jeste li sada došli do zaljučka tko radi promet na ovoj dionici… kada nema “njega” nema ni prometa… čak i da je cijena na asku 150kn a da nema “njega” siguran sam da ni tada nebi bilo zaintersiranih za kupnju… zanimljivo zar ne…

@milano
Nisam li izvadio nedavno podatak da je od trenutka kada je gosp. IB ušao u TOP 10 participirao u ukupnoj kupovini oko 40-ak posto sa cca 15 miliona kuna…
Dakle, preostaliih 60 % su ostali kupci, dakle, nemojmo pisati samo da nešto napišemo…

Danas, od 9:48 do 13:57 niti jedne jedine transakcije. Mislim da ce ubrzo i IB shvatiti koliko mu se isplati ne braniti cijenu i pustiti da padne nazad na normalne razine.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

poštovani g. Maratonac što se tiče postotaka prometa nemojte uzimati zdravo za gotovo… isto tako zar Vi stvarno mislite da spomenuti gospodin ima samo dionice koje glase na njegovo ime… mislim da ste preiskusni da bi bili naivni… ovaj spomenuti promet od 60% Vam je ostvaren na prebacivanju dionica spomenutog vlasnika…

@milano
ja vidim da vi puno pretpostavljate, a ja nastojim biti egzaktan…

pnmx +2.9% 11688
supre +0.4% 9534

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

@maratonac
nisu Vam to pretpostavke već činjenice… to isto se događa na 70% dionica na ZSE… uvjeren sam da Vi to dobro znate…

@maratonac
a kako objašnjavate da bi “netko” prodao 771 dionicu po 225kn dok je na asku prvi ozbiljniji nalog tek na 350kn… zanimljivo zar ne… ali i previše prozirno… na žalost… treba ipak biti oprezniji…

@milano
ja ovo kaj ste napisali doista ne razumijem…

gosp.milano ,nemojte pretjerivati s ovim brojem 225

@maratonac @tenis
moja isprika… ne 225 kn već 325kn… sorry nije bilo namjerno… još jednom se ispričavam na lapsusu… nije bilo namjerno…



@milano

ja ovo kaj ste napisali doista ne razumijem…

Onda ti se ne može pomoći, prodaj sve i pobjegni sa burze jer češ ostati bez gaća

New Report

Close