ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čim padne na razine 320-330 sve se pokupi… : – ) što i veseli u jednu ruku

svaka čast Igoru, nije bez veze bogat. al u ovoj situaciji hvatati ciklus na rasutim teretima, svaka čast


čim padne na razine 320-330 sve se pokupi… : – ) što i veseli u jednu ruku

Sto vam nije bolje da padne sto nize da jeftino dokupite? Morate se odluciti, je vam pase kad je cijena visoko ili nisko, inace se mi drukeri zbunimo.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

zanimljivo trgovanje… pobidu se lupa sa većim količinama a na asku ima malo naloga sa znatno manjim količinama… vrlo znakovito…

bdi +1.5% 1202
sve klase u blagom rastu, pnmx +1.7% 11361

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Panamaxi i Supramaxi se nisu iskorigirali ni za milimetar…
A ATPL se iskorigirala sa 375 kn na 316….(korekcija više od 15%)

bdi +1.5% 1202
sve klase u blagom rastu, pnmx +1.7% 11361

Evo copypaste Mannua

http://www.dryships.com/pages/report.php

29 November 2016

Baltic Dry Index (BDI) +18 1202

Zapravo je nevjerojatno koliko ima prodavatelja na razinama 320-330 kn….čudi me zašto ti isti nisu prodavali kad je bila >360 kn..

Ja mislim da samo jedan kupuje i jedan prodaje. Ostali gledaju i planiraju što bi. Nije loše gledat i maštat. Ne možeš izgubit ništa.

Mozda ja zivim u zabludi, ali stvarno nemogu vjerovat da netko moze uopce na ovoj razini cijene, a pogotovo u ova dva dana pada prodavati dionice a sve u trenutku rastucih vozarina…..naravno pod uvjetom da ih je kupio za svoje novce i da pad nije režiran….


Mozda ja zivim u zabludi, ali stvarno nemogu vjerovat da netko moze uopce na ovoj razini cijene, a pogotovo u ova dva dana pada prodavati dionice a sve u trenutku rastucih vozarina…..naravno pod uvjetom da ih je kupio za svoje novce i da pad nije režiran….

Uistinu, jako čudno!

New Report

Close