ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ni sav marketing ne pomaže kad naš brod tone tone………
gdje je dno ??

heh tone??,, dionica u manje od 6 mjeseci naraste sa 100 kn na sadašnje vrijednosti i onda tone 🙂
ja se sve pitao da ni korekciju ne može napavit,, da se malo istresu ovi koji neznaju dal ući ili izaći


Ovo je bilo jeftino za uzet po 320 ali trebalo je stići…. na žalost prebrzo bilo za mene

a jeste li Vi sigurni u tu konstataciju…

Ako si pratio gledalicu ili kasnije vrijeme kupovina vidjet ces koliko se brzo to pouzimalo…
Sa burzom nisi nikad siguran ali u nesto moras vjeroavat. Kako ti vjerujes da to nije bila dobra cijena jednako tako ja vjerujem da je bila dobra.

http://finance.yahoo.com/quotes/ship%2bstng%2bdsx%2bnm%2bnmm%2bsalt%2bsb%2bsblk%2bgnk%2besea%2bglbs%2btops%2bdrys/view/v1?bypass=true&amp%3Bltr=1

Zelenjava….



3
BILBIJA IGOR (85341849685)
105.501 7,56 Osnovni račun + 254 komada u danu (utorak, 22.11.16.) u kojem je ukupno protrgovano 734 komada dionica ATPL.
Prosječna cijena toga dana je 362,32 kn (dakle, IB ukupno cca 92.000,00 kn). Ostali cca 174.000,00 kn.
Cijena niža, shopping pojačan….

3
BILBIJA IGOR (85341849685)
105.760 7,58 Osnovni račun + 259 komada u danu (srijeda, 23.11.16.) u kojem je ukupno protrgovano 684 komada dionica ATPL.
Prosječna cijena toga dana je 357,11 kn (dakle, IB ukupno cca 92.500,00 kn). Ostali cca 151.750,00 kn.
Pametni kupuju dok drhtave ručice rasprodaju…
[/quote]
3
BILBIJA IGOR (85341849685)
106.316 7,62 Osnovni račun + 556 komada u danu (četvrtak, 24.11.16.) u kojem je ukupno protrgovano 865 komada dionica ATPL.
Prosječna cijena toga dana je 351,53 kn (dakle, IB ukupno cca 195.500,00 kn). Ostali cca 108.500,00 kn.
Cijena niža, shopping pojačan….
A vi i dalje prodajte u bescjenje…

Kupujte onda jeftino.


Ako si pratio gledalicu ili kasnije vrijeme kupovina vidjet ces koliko se brzo to pouzimalo…
Sa burzom nisi nikad siguran ali u nesto moras vjeroavat. Kako ti vjerujes da to nije bila dobra cijena jednako tako ja vjerujem da je bila dobra.

Ma njemu nije bila dobra ni na 100 kad je bila, a sad je nema kao i dosta njih pa sve cekaju ako bi šta palo, samo šta uglavnom pada u čvrste ruke i nema tu velike prodaje do pozitivnih rezultata kroz neko vrijeme po puno vecim cjenama od sadašnjih 🙂

A sad ako cete se zahebavat sa trejdom i lovom na korekcije, uživajte, i plačajte provizije i poreze, moraju i brokeri i država zaradit nešto

Bilbija rivp -9000 a i danas dosta trgovano. omjrr u cijeni je 1:10 tako da se kolicina na rivp brzo smanjuje, ali ima dobre zalihe, pitanje je koliko je odlucio prebaciti.. a sa druge atrane ovdje ih mnogo ne misli kao IB jer prodaja jaca..
.

Tonebrod@
ta prodaja koja jača prodaje dionice Igoru ili “čvrstim rukama”a skupo će ih koštati da ih od njih otkupe jednog dana.
mnogi su odškolovani zadnjih mjeseci ali ima još onih koj žele na vlastitoj koži isprobati.
neprocjenjivo
i dalje je srdela snack sa šlagom hit na marketu
neznam jedino dali to spada u slow ili fast food??
i dali to spada u junk ili healthy food??

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Bilbija rivp -9000 a i danas dosta trgovano. omjrr u cijeni je 1:10 tako da se kolicina na rivp brzo smanjuje, ali ima dobre zalihe, pitanje je koliko je odlucio prebaciti.. a sa druge atrane ovdje ih mnogo ne misli kao IB jer prodaja jaca..
.

A prodaju jer su mislili da ce jeftinije uhvatiti, a kad shvate da nema ništa od jeftinije igre, šta misliš kako će završit 🙂

Sad prodaje rivp na oko 2xBV, koje ima jos puno vise, ovdje može čekati godinama ako zatreba ne treba mi za burek, ipak kupuje trenutno podcijenjenu kompaniju, a ne vjerujem ni da ce atpl jeftinije prodavati 🙂 kad sve bude bajno

Ako vozarine ostanu u prosijeku na ovim razinama u 2017 to će biti odlično.
U onom sitnom intervju je rekao da je odlično vođena kompanija ali i da ima još prostora za uštede i za većom trasparentnošću.
Ako čovjek uspije u tom smjeru djelovat donjet će i poduzeću i dioničarima dobrobit.

Ovaj Biblija kako stvari stoje je izgleda odlucija zaminit RIVP za ATPL.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close