ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tonebrod a i mnogi slični njemu najviše brinu o stvarima koje su mogli napraviti a nisu i niti će ikad napraviti a isto tako vole “brinuti” o navodno tuđim “brigama” i “propustima”.
Gosp. Igor Bilbija nije kupovao ovo pod skrbničkim računima već pod svojim punim imenom i prezimenom tako da bi sve skrbničke trebalo ukinut i da javnost zna tko se iza njih skriva.


Tonebrod a i mnogi slični njemu najviše brinu o stvarima koje su mogli napraviti a nisu i niti će ikad napraviti a isto tako vole "brinuti" o navodno tuđim "brigama" i "propustima".
Gosp. Igor Bilbija nije kupovao ovo pod skrbničkim računima već pod svojim punim imenom i prezimenom tako da bi sve skrbničke trebalo ukinut i da javnost zna tko se iza njih skriva.

ja kao prvo imam dionice atpl u svom portfelju i kupovao sam je nažalost kao i dosta dionica davno i to po dosta visim cijenama a i poslje dokupljivao po nižim.. tako da meni rast odgovara.. ja samo pišem ono što mislim a vi ostali ste se natrpali pa sad drukate.. kakve veze ima vama ili.bilbiji jeli sada cijena dionice 200 ili 400 ako vi sa sigurnošću znate da će sutra biti 1000.. pa što vam onda nije bolje da je sada cijena 200 pa prodajte kucu, vikendicu auto i sve u atpl kad ste tako u to uvjereni , pravite se neki veliki ulagači za koje je sića pola milijuna kuna a čekate da naraste još 50kn pa ćete iskočiti van i otići na burek!

Ma sve se ja slažem…ali vozarine će gore tek poslije kineske nove godine kao i uvijek…narslo je dosta..nemora padati….ali za novi impuls rastu je potreban rast vozarine…
Imam ja brodare da ne mislite da pilam naopako

A BALVANA!!! :) :) :)

http://www.seebiz.eu/igor-bilbija-prodaje-valamar-rivieru-kupuje-atlantsku-plovidbu/ar-146569/

Ni sav marketing ne pomaže kad naš brod tone tone………
gdje je dno ??

Jel ovo I.B. izlazi?

Čini se da se ovdje stvara prilika da se odradi još jedan krug. Volim ovu dionicu.

Huh, 10% minus, kreće nizbrdo!

Možda je netko vidio dosta loš BDI za danas pa malo ispituje živce ostalih i mogućnosti još jeftinijeg ulaska.. kažem možda

BDI +3 1184
Ovo je pipanje dokle može doli, izgleda da je to to

Ovo je bilo jeftino za uzet po 320 ali trebalo je stići…. na žalost prebrzo bilo za mene

http://www.dryships.com/pages/report.php

Baltic Dry Index (BDI) +3 1184

New Report

Close