ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

rast cijene atpl bi usljedio i bez I B kao posljedica rasta vozarina a kojih razmjera nikad nećemo saznati.
on je grabio žestoko kada drugi nisu htjeli ili su bili sretni da mu prodaju.
malo je tko od njih i danas sretan,što će donjeti budućnost vidjećemo.
očekujem da će opet I B biti predvodnik u kupnji sa rastom vozarina barem još neko vrijeme.
nebi bila senzacija da se priključi još koja velika riba pa i najrazvikanija.
ponavljam izrečeno da velike ribe nemaju namjeru dijeliti sa malim ribicama.
dočekali su spremni rast vozarina i uletili žestoko na dnu.
zašto me ne čudi da je to večinu iznenadilo?
a što reći za male ribe koje se ismijavalju iz velikih riba a koje se na njima bogate?
mora da im je to posebni gušt čitati.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Migra

Znači I dalje dotični kupac jedina nada, a vani žestoko padanje.

Lp

jak dolar loše utječe na rast bdi a,ovaj rast atpl je više tehničkog karaktera nego li je posljedica trenutnog rasta bdi a,tko visoko leti,nisko pada..


jak dolar loše utječe na rast bdi a,ovaj rast atpl je više tehničkog karaktera nego li je posljedica trenutnog rasta bdi a,tko visoko leti,nisko pada..

Ti si Nostradamus. Trebao bi igrati Loto, a ne piskarati po Forumima ili debelo naplatiti svoje “Znanje” i sposobnosti.

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋


jak dolar loše utječe na rast bdi a,ovaj rast atpl je više tehničkog karaktera nego li je posljedica trenutnog rasta bdi a,tko visoko leti,nisko pada..

Posle još više leti 🙂


Migra

Znači I dalje dotični kupac jedina nada, a vani žestoko padanje.

Lp


dotični kupci su ovo digli više od….
koliko je to više hipotetska je rasprava bez pokrića pa….
držim da mogu spustiti ako bi htjeli ali niti približno značajnim razmjerima jer sada kada su krdu otvorili oči morali bi poklanjati kupljeno ono na čemu je respektabilna zarada kada se uzme u obzir rok.
najizgledniji scenarij u slučaju rasta vozarina dizanje na novu stepenicu skokom a u
slučaju pada vozarina održavanje koje bi trebalo ići lakoćom + skupljanje na sitno do temelja za novi skok.
spisak imaoca se je smanjio,broj tkz drhtavih ručica je manji pa će rast ako će za to biti temelja ipak lakši.
oni koji ispuste dionice iz ruke teško će ih vratiti jeftinije od prodanog u istim količinama a na kraju priče često je količina važnija od nabavne cijene.
ne dokazuju li to i ovi kojima niti 100.000 kom nije dovoljno?

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

BDI?

maratonac
oko 14:30h

Ima li za BDI neki brži link od Dryships reporta

dom
misliš ako bude pozitivno brže bolje se ukrcat 🙂 ….ja ne znam gdje ima brži link

Joka14… hehe, ne vrijedi to kod nas…. Moža u premarketu na US…
Jutro sam uzeo 70 kom. dosta za sada

http://www.dryships.com/pages/report.php
Evo lijepo opet Panamaxi i Supre

New Report

Close