ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da, mnogi su danas očekivali pad ovdje, a to se nije dogodilo…i sad kalkuliraju da li lupiti po asku ili ne….što više razmišljaju i čekaju, to je karta svakim danom sve skuplja…
Ćuuu, ćuuu

Ja sam jutros obavio kupnju, sada mi je košara lijepo puna i sa zadovoljstvom ću gledati razvoj situacije.


@kolega migra , ja sam već u redu za shopping i postavljam se 20-30 % cjenovno niže, pa ako me poklopi. za novi skok početkom 2017; to je za mene prekasno,očekujem rast dionice opet vrlo skoro nakon što se dogodi korektivni pad ,kao što sam već pisao .

To ti se neće dogoditi baš zato što previše ljudi razmišlja na taj način a među njima su i pojedinci s malo većim kapitalom koji ispod 350 dokazano kupuju žestoko. To je uvijek bio slučaj s ovom dionicom i iz tog razloga stalno će biti barem 50% iznad konkurencije.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Nakon uzleta prethodnih dana cape danas za sada mali pad -1.2%

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

čekamo panamaxe i supre…koga briga za capove…

A BALVANA!!! :) :) :)


Nakon uzleta prethodnih dana cape danas za sada mali pad -1.2%

Mannu, BDI?

supre +8.2% 8456
bdi +2.1% 1257
pnmx +2.6% 11074

Ovo mi se čini kao topping out i malo natrag.
Planiram ukrcaj ako BDI krkne na 1000-1100, s tim će i ovo na 320-330, možda i manje.
Ali ako je generalna utilizacija bolja onda bi tu trebao biti odbijanac.
Treba jako pratiti demolition / order book / deliveries.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

imate norveški forum pa pogledajte…

može link ?

Ne očekujem. Gruntam da li je to moguće.
Da li će eventualni porast narudžbi i isporuka zeznuti rast vozarina, u narednom vremenu.
Pokušavam proniknuti. I dopisujem se s vama. To je sve.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

http://www.dryships.com/pages/report.php

18 November 2016

Baltic Dry Index (BDI) +26 1257

 DSX 10:19am EST 3.65 +0.25 +7.35%

Već je pola nadoknađeno od jučerašnjeg pada…

 DRYS 10:20am EST 19.215 +8.215 +74.68%

A i DRYS će za dva dana ponovo na 73 $

New Report

Close