ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.09.2024. u 01:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bit ce i ovdje tako….sigurno ne u jednom danu….ali jednoga dana vjerovatno ce biti i taj postatak na ovu danasnju cijenu…..prije ili kasnije….

Drys je ne tako davno bio 0,4 USD a sada je 73 USD po dionici. To je kao da je ATPL sa 100 kuna narasla na ni više ni manje nego na 18 000 kuna. Rast od 17 900% Neka me netko ispravi ako griješim. Pazite ovo je samo usporedba rasta a nikako mogućeg događanja na ovoj dionici. Naravno da se WS i ZSE ili DRYS i ATPL ne mogu uspoređivati. Osobno neznam da li bi to preživio tako da bi za naše prilike bilo super da naglo skoči barem na 425 kuna tako da si mogu priuštiti picu i BECK’S u novoj zgradi ATPL. Čuo sam da je odlična.


Drys je ne tako davno bio 0,4 USD a sada je 73 USD po dionici. To je kao da je ATPL sa 100 kuna narasla na ni više ni manje nego na 18 000 kuna. Rast od 17 900% Neka me netko ispravi ako griješim.

Griješiš.
Još čekam samo da netko napiše kako je DRYS 2007. bio 130 dolara i sad se u par dana vratio na tu razinu, pa bi i ATPL mogla na 3.800 kuna.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Drys je ne tako davno bio 0,4 USD a sada je 73 USD po dionici. To je kao da je ATPL sa 100 kuna narasla na ni više ni manje nego na 18 000 kuna. Rast od 17 900% Neka me netko ispravi ako griješim.

Griješiš.
Još čekam samo da netko napiše kako je DRYS 2007. bio 130 dolara i sad se u par dana vratio na tu razinu, pa bi i ATPL mogla na 3.800 kuna.
[/quote]
Nije pristojno nešto polovično quotati, pa tko osim Igora ima para da kupi ovu dionicu po 360 a kamoli po 3800.


Drys je ne tako davno bio 0,4 USD a sada je 73 USD po dionici. To je kao da je ATPL sa 100 kuna narasla na ni više ni manje nego na 18 000 kuna. Rast od 17 900% Neka me netko ispravi ako griješim. Pazite ovo je samo usporedba rasta a nikako mogućeg događanja na ovoj dionici. Naravno da se WS i ZSE ili DRYS i ATPL ne mogu uspoređivati. Osobno neznam da li bi to preživio tako da bi za naše prilike bilo super da naglo skoči barem na 425 kuna tako da si mogu priuštiti picu i BECK'S u novoj zgradi ATPL. Čuo sam da je odlična.

ovaj forum je preplavljen ovakvim “ulagačim”…dajte se malo potrudite pa proguglajte taj drys…pa se uputite što znači reverse split…i kako doći sa 10 000 dionica u godinu dana da posjedujete 6…
samo gledate neke grafove na kojima se ne vidi reverse split….samo gledate cijenu i onaj postotak rasta koji piše…100%, 200%…
ispadate smiješni….


@misko

dobro kažeš…eto sokratu samo za primjer….netko tko je kupio drys 2006. godine…dakle pred 10 godina….i uložio u njega 10 000 $, sad bi u džepu imao cca 23 $….i badave vam sad raste po 100% dnevno….

Primjećujem samo da se jako spustila razina rasprave. Samo se postaju postoci rasta, usporedbe itd.
Zna li netko tko objavljuje podatke o utilizaciji flote, demolitionu, ukupno floti trenutno i sl.?
Ili je to samo na sajtovima koji se plaćaju?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



Drys je ne tako davno bio 0,4 USD a sada je 73 USD po dionici. To je kao da je ATPL sa 100 kuna narasla na ni više ni manje nego na 18 000 kuna. Rast od 17 900% Neka me netko ispravi ako griješim.

Griješiš.
Još čekam samo da netko napiše kako je DRYS 2007. bio 130 dolara i sad se u par dana vratio na tu razinu, pa bi i ATPL mogla na 3.800 kuna.
[/quote]to su pravi trejderi ,,nemaju pojma o rev stock ,,ali spamanje ide 24h. 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ako nešto krivo ne računam, DRYS je u ovom trenutku 73/185.250 = 0,04% od ATH.
Ovih 185.250 je tadašnji vrh (26.10.2007) od cca 123,50 $ x 25 x 4 x 15.

Ma sve 5, ali firma ne vrijedi ni pisljiva boba. Sad je P/B preko 10, a gomila gubitke nemilo. Distorzija trzista uzrokovana gomilom nastampanog novca, shortanjem, short squeezevima itd. Pazi molim te, firma objavi da “razgovara o restrukturiranju duga” i cijena lancanom reakcijom ovog gore, s vozarinama i dalje u minusu, odleti preko 2000%!?! Jesu li svi totalno ludi ili sam ja neuki selak kaj ne ziku da je to tak trziste, ne, ponuda i potraznja?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Serislave iz koje ti je formule izašlo ovih 2000%? 100 kuna na 360 nije 2000%. Znaš li onaj stvaran vic o propalom studentu/poduzetniku i poštovanom prof. Devideu. Nešto mi sličiš na tog propalog studenta.
Bolje promjeni disk pločice, skroz su ti potrošene.

Sokrat, ne tamburaj. To je bilo predvidljivo, ali meni je promaklo. Iskreno.
Pitam jos jednom, koji su dobri sajtovi s azurnim podacima o:
– utilizaciji flote
– ukupnoj floti
– scrapu
– order booku
Potraznju za brodskim prostorom je nezahvalno prognozirati, ali ugrubo ovisi o GDP-u svijeta, najvise Kine. I polako raste.
Zanimaju me gornji podaci jer se iz njih moze ugrubo ekstrapolirati BDI u narednom vremenu, a na temelju toga donijeti informirana odluka da li uci ili ne. To je ta “grafologija” s kojom se sprdas.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Govorio sam o Drys-u. Sa ispod 5 na skoro 100 USD.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close