ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 21:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@rota123
Nisam shvatio…s čim sam zakasnio? :-))

bdi opet ispod 800, -0.5% 798
pnmx -0.4% 7369
supre +0.7% 7514
cape -3%

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Koliko je dežurnim katastrofičarima ovdje realno da netko ulazi sa desecima milijuna kuna, a da nema razrađenu izlaznu strategiju u nekom trenutku?

Odlično izvješće? pa naravno da neće, svašta.
Jedino tko će prodat? A i zašto bi prodao? da bi kupio eventualno malo niže? pa imali ste priliku na 100, kad je bilo,pa niste,, sad kad izađe izvješće postavite se ako mislite da će vam netko prodat, ja tek za par godina ako mi zatreba, a vjerujem i drugi ozbiljniji koji su ostali ovdje

a što ako ovaj koji je do sada dizao cijenu odluči žrtvovati manji dio kupljenih dionica pa krene rušiti cijenu da kasnije kupi na nižim razinama?

Ignore: KressoM, delux

I sta da to napravi? Kupujemo i mi s njim


a što ako ovaj koji je do sada dizao cijenu odluči žrtvovati manji dio kupljenih dionica pa krene rušiti cijenu da kasnije kupi na nižim razinama?

Pratit ćemo hoće li IB prodavati….:-)))



@rota123

Nisam shvatio…s čim sam zakasnio? :-))

Kupiti




@rota123

Nisam shvatio…s čim sam zakasnio? :-))

Kupiti
[/quote]

Ja sam pun ko brod ovih dionica i ne mislim ih prodavat dok IB i ekipa ne krenu sa rasprodajom, a to neće biti sutra niti preksutra. Moja ciljana cijena ima 4 znamenke….

Isti slučaj. Jedino što su 4 znamenke širok pojam.


a što ako ovaj koji je do sada dizao cijenu odluči žrtvovati manji dio kupljenih dionica pa krene rušiti cijenu da kasnije kupi na nižim razinama?

nema on što žrtvovati… njegova jedina žrtva zadnjih nekoliko mjeseci (od 08.07.2016.) je brokerska provizija… pametnom dosta…

ja ne znam zasto suneki ljudi ovdje protiv uvazenog g. bilbije. ja smatram da je on dobrocinioc i filantrop. takvih dobrocinilaca i ifilantropa je na ovoj burzi premalo.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close