ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 11:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kolege, ako ova cijena nije rezultat spekulacije, necijih izracuna i sl. nego informacija koje nisu objavljene na ZSE onda se radi o krivičnom djelu. @vodoinstalater, o čemu se radi? Ako informacija ne postoji opet se radi o sumnjivim rabotama.

a nije bila sumljiva rabota kad su ju skinuli sa 400 na 100…dok su drugi rasli ?? …

Kolega cetus,
pročitajte ovu temu barem 2 godine unazad – lijepo sam na PD forumu napisao da dokupljujem ATPL svim sredstvima ukoliko padne ispod 167 kn. Jer su moji izračuni i projekcije oporavka vozarina pokazivali da je ATPL u toj zoni potcijenjen. Hvatao sam padajuće noževe sve do 105 kn. A onda se klatno zanjihalo u drugu stranu….. jel možete shvatiti to njihanje klatna? Sudeći po datumu registracije još ste vrlo mladi i dobro bi bilo da pročitate koju knjigu tipa Izazov burze ili Psihologija burze (autor: A. Kostolany) umjesto da se bavite teorijama zavjere

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Kolege, ako ova cijena nije rezultat spekulacije, necijih izracuna i sl. nego informacija koje nisu objavljene na ZSE onda se radi o krivičnom djelu. @vodoinstalater, o čemu se radi? Ako informacija ne postoji opet se radi o sumnjivim rabotama.

1. ne kaže se krivično djelo, nego kazneno djelo.
2. dečki (i cure, jelte!), nije valjda da mislite da rast ima veze sa bdi?
3. mala bara, puno krokodila. pustite ib, on je figura.

@vodoinstalater, nemojte sae sada vaditi. Jedno su vaše projekcije a drugo spominjanje nekakvih “informacija”. Btw, imate krive pretpostavke. @jethro, prihvaćam sugestiju.



Kolege, ako ova cijena nije rezultat spekulacije, necijih izracuna i sl. nego informacija koje nisu objavljene na ZSE onda se radi o krivičnom djelu. @vodoinstalater, o čemu se radi? Ako informacija ne postoji opet se radi o sumnjivim rabotama.

1. ne kaže se krivično djelo, nego kazneno djelo.
2. dečki (i cure, jelte!), nije valjda da mislite da rast ima veze sa bdi?
3. mala bara, puno krokodila. pustite ib, on je figura.
[/quote]

slažem se s Vama pod točkom 3… konačno da neko kaže i istinu na ovo forumu…ljudi pazite da Vas ne izuju…

Baltic Dry Index (BDI) -11 831

Evo upravo je ingroman prešutio informaciju da je BPI (Panamax index) narastao za +62 i sada je na 7386 http://www.dryships.com/pages/report.php (toliko o informacijama)

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Čega 62, ne boda, nego dolara, taman nafte za proć pola milje.



Kolege, ako ova cijena nije rezultat spekulacije, necijih izracuna i sl. nego informacija koje nisu objavljene na ZSE onda se radi o krivičnom djelu. @vodoinstalater, o čemu se radi? Ako informacija ne postoji opet se radi o sumnjivim rabotama.

a nije bila sumljiva rabota kad su ju skinuli sa 400 na 100…dok su drugi rasli ?? …
[/quote]

oni koji su duže ovdje možda se sjećaju davno kad je dionica bila sigurno preko 1.000 kn, da je jedan kolega napisao da će sve otić na 100 kn !!! mislim da smo se tada svi smijali jer je palo na tadašnji BV,, tj. na skoro na samo 25% !!!!! od nekadašnjeg ATHa

sad se većina čudi kako nema šanse da naraste jer nema nikakve logike nego samo imamo jakog kupca, vidit ćemo tko će se smijati tako opet za 5-10 godina . Kad bude logike nekako mi se čini da će se tad on dobrano smijati 🙂

Za novoregistrirane i početnike ipak savjet: u tramvaj koji juri nemojte uskakati……stići će drugi 😉

a dotle čitajte malu knjigu koja pobjeđuje tržište

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



tko god da je, frajerčina i pol! igra svoju igru, na nama je da iskoristimo ponuđeno.a onima koji imaju visoki ulaz, berem nekakva utjeha i nada. znači, svima dobro!

kako misliš tko god da je…?

pa u promjenama top 10 se vidi da je od srijede pr, tjedan 3. BILBIJA IGOR ojačao poziciju za 2202kom na 92,2K…

samo on je, do srijede, napravio oko 600+k kn prometa
[/quote]

ne mislim na ime i prezime, već na lik i djelo kao i na moguće zakulisne igre.

Danas sam HANFI poslao dopis, čisto da čujem njihovo mišljenje glede ovg zanimljivog trgovanja na ATPL.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close