ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,55
15.246
314
48,50
48,80
-0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Izlazi izvješće koje ni u kome slučaju ne može opravdati trenutnu RIVP cijenu. Zato se tamo izlazi, a ovdje je ovo još uvijek jeftino. Tako barem misle ovi što i dalje mahnito kupuju. Ma tko da su.

Nema niti jedne prepreke više da dođe do 400,00 kn.

tko god da je, frajerčina i pol! igra svoju igru, na nama je da iskoristimo ponuđeno.a onima koji imaju visoki ulaz, berem nekakva utjeha i nada. znači, svima dobro!

Ne treba zanemariti i činjenicu da ju je taj netko u ne tako davno isto naglo bio digao do 230, a onda ju pustio da padne na 180 kn. To je isto kao da ju sada ponovo pusti da padne na cca 230 kn.

Ne tvrdim da je 300 kn nerealno ali volio bi vidjeti projekcije i izračune koji opravdavaju ovu cijenu. Možda ja nešto krivo računam.



Ako je I.B. planirao imati okruglo 90.000 kom koliko je sada skupio, bit će svega.

a ako nije 🙂 ja sam to mislio na 70k kad je skupio i cijena odletila na 180…
ovdje su ostali samo ozbiljniji ulagači,, špekulanti su izuveni iz cipela nabrzaka, neznaju dali da kupe, a prodati nemaju šta jer nisu ni stigli niš posebno kupit
[/quote]

kako sam i napisao,, špekulanti se nisu ni snašli,, totalno izuveni iz cipela,,,
oni koji su i prodali se lupaju po glavi koliko su izgubili zadnjih mjesec dana,, pa se ti pravi pametan i crtaj grafove, krivulje, svijeće ovo, ono,, ovdje vrijedi pravilo kupi i zaboravi na koju godinu

Ne znam što bih rekao. Držao sam ovu dionicu kad je bilo 300-400 kn, očekivao neki oporavak, a na kraju skratio gubitak i dobro se izvukao. Par godina kasnije vrijednost firme je prepolovljena, gubici još veći, BDI koma, a dionica fantastično raste. Ne znam što reći. Čovjek valjda zna što radi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


tko god da je, frajerčina i pol! igra svoju igru, na nama je da iskoristimo ponuđeno.a onima koji imaju visoki ulaz, berem nekakva utjeha i nada. znači, svima dobro!

kako misliš tko god da je…?

pa u promjenama top 10 se vidi da je od srijede pr, tjedan 3. BILBIJA IGOR ojačao poziciju za 2202kom na 92,2K…

samo on je, do srijede, napravio oko 600+k kn prometa

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Ne tvrdim da je 300 kn nerealno ali volio bi vidjeti projekcije i izračune koji opravdavaju ovu cijenu. Možda ja nešto krivo računam.

možeš odmah napravit i projekciju koliko godina je morala poslovati kao prošle da bi cijena opravdavala 100 kn


Mislim da će se situacija raščistiti te da će sutra netom nakon otvaranja burze kota 300 pasti nečujno

Evo na 300 ama baš nikakvog otpora nije bilo. Jethro kad će već jednom ta informacija?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Kolege, ako ova cijena nije rezultat spekulacije, necijih izracuna i sl. nego informacija koje nisu objavljene na ZSE onda se radi o krivičnom djelu. @vodoinstalater, o čemu se radi? Ako informacija ne postoji opet se radi o sumnjivim rabotama.

@cetus
Ma kakvo krivično djelo prijatelju, u Hrvatskoj živiš.. Ovde nema krivičnih djela kad je lova u pitanju.. :-))

New Report

Close