ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako DOW i NASDAQ zavrse danas u zelenom bice sutra lijepi dan 🙂

pozdrav cijeloj ekipi !!!

onda, da li je kasno za ukrcaj ??
što kažete da je i uhvatim sutra do 2800 ???

prenosimo s drugog foruma

Prodan SV. VLAHO!

* 12/07 SVETI VLAHO 39,443 1984 JAPAN CR 5X25T 2X50T USD 32.00M

hate red


pozdrav cijeloj ekipi !!!

onda, da li je kasno za ukrcaj ??
što kažete da je i uhvatim sutra do 2800 ???


Najbolje ponude [ ATPL-R-A ]
Kupnja Cijena
15……2.731,01
8……..2.730,00
10……2.721,00
12……2.720,00
10……2.716,00

Cijena Prodaja
2.740,00………439
2.743,99………….6
2.744,98………….1
2.745,00……….19
2.746,00……….83
________________________
mozda ipak stipnes jeftinije……sutra cemo vidjet dali je danas bila samo maska prije daljnjeg pada ili konacno
topliji dani za dionicara brodara!!!!!
[thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


pozdrav cijeloj ekipi !!! onda, da li je kasno za ukrcaj ?? što kažete da je i uhvatim sutra do 2800 ???

Kolega, zahtijevaš nezahvalan odgovor!!! Naime, nitko ozbiljan i dobronamjeran neće ti reći nikakvu cifru, tj. koliko će sutra biti povoljno za kupit, jer je to nemoguće prognozirat. Stoga, moraš sam procijeniti i snositi vlastiti rizik.

Isto tako, činjenica je da će potražnja za prijevozom rasutih tereta rasti već u ovoj godini. Marina u Dubrovniku također je tu. Osobna preporuka : kupiti i čekati barem pola godine. (ponavljam, sam odluči)

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Biti će interesantno gledati kako će se DRYS i ostali brodari ponašati ako FED ne ispuni očekivanja burze…zasad totalna suprotnost od indeksa.

Veliki se iskrcava na ATPL i netreba očekivati neki veći rast ako burze budu bile u šoku..ali definitvno u oporavku bi mogla eksplodirati, ovisno koliko će dugo ići suprotno od BDI-ja

gen.Franco:

pozdrav cijeloj ekipi !!! onda, da li je kasno za ukrcaj ?? što kažete da je i uhvatim sutra do 2800 ???

Kolega, zahtijevaš nezahvalan odgovor!!! Naime, nitko ozbiljan i dobronamjeran neće ti reći nikakvu cifru, tj. koliko će sutra biti povoljno za kupit, jer je to nemoguće prognozirat. Stoga, moraš sam procijeniti i snositi vlastiti rizik.

Isto tako, činjenica je da će potražnja za prijevozom rasutih tereta rasti već u ovoj godini. Marina u Dubrovniku također je tu. Osobna preporuka : kupiti i čekati barem pola godine. (ponavljam, sam odluči)

ako misliš da će dionica rast i ako na njoj misliš kupnjom i prodajom ostvariti određeni profit tako je svejedno jer dionicu platiš 1000, 5000, il 300000 nego je bitan postotni rast i da je kupiš jeftinije nego što si je prodo!

eto zašto sam ja wunder i nadam se da sam ti rješio problem otkrivanjem amerike! [wink]


pozdrav cijeloj ekipi !!! onda, da li je kasno za ukrcaj ?? što kažete da je i uhvatim sutra do 2800 ???

Čekaj sutra, pogledaj EU indekse prije našeg otvaranja, ako nebude bilo preko -1% FTSE onda lupaj po nalogu na 2740, ako bude bilo 2 li možda više minusa čekaj 12h i kupovat ćeš jeftinije. Nakon kupnje drži do 6 mjeseca i onda prodaj.

Ne snosim odgovornost za savjet.

Kupuj po bilo kojoj cijeni bez obira na indekse.

Ne snosim odgovornost za savjet. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Čekaj sutra,…

Ja nisam čekao sutra, danas sam dokupio [smiley]

dosta puta je


Biti će interesantno gledati kako će se DRYS i ostali brodari ponašati ako FED ne ispuni očekivanja burze…zasad totalna suprotnost od indeksa. Veliki se iskrcava na ATPL i netreba očekivati neki veći rast ako burze budu bile u šoku..ali definitvno u oporavku bi mogla eksplodirati, ovisno koliko će dugo ići suprotno od BDI-ja

dosta puta je bilo kad je amerika crvena drys i brodari su se zelenili
[thumbsup]

bdi se mora oporaviti,a siguran sam,kad atpl krene prema gore,da će biti ludo i nezaboravno,dotad pozdrav..

New Report

Close