ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



napustio sam jucer ovo komplet ,,svima zelim dobre profite nadalje ,zivjeli !

Mislim da si dobro učinio. Panamaxi su se malo sezonski zagrijali zbog žitarica, ali to je privremenog karaktera.
[/quote]
Prerano…

Mislim da će se situacija raščistiti te da će sutra netom nakon otvaranja burze kota 300 pasti nečujno

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Zadnjih par dana BDI ovdje ne igra veliku ulogu. Do izvješća ovo mora rasti. Dnevne oscilacije su nevažne kao što smo mogli vidjeti zadnjih par dana. Danas će BDI u minus ako je suditi prema onom Mannuovom copy paste-u.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@ vodoinst

Rijeći ti se pozlatile, mada sumnjam. Mislim da će trebati djelovati prije.

Slabo to onda nešto g. I.B. kupuje.

Prometi su po 1 mil.kn a on kupio samo 1/10 toga.

Dakle ili se njih par igra s dizanjem cijene preprodavajući jedan drugom ili je to kupio netko drugi ili su to većim dijelom pokupovali mali?

Kupovalo je šareno društvo. IB je dao inicijativu i početni rast, ostali su se samo priključili kad su vidjeli rast. On je povremeno intervenirao kada bi zapelo. I usput skupljao, ne dižući cijenu isključivo i samo svojom lovom.

bdi -2% 872
pnmx +2.9% 7088
supre +0.6% 7135

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.


Kad već tako tvrdite na koliko će, onda bi trebalo ustvrditi i da ako (kad) g.Kupac prestane kupovati bida neće biti iznad 200 kn.
To je isto pošteno reći kupcima.
Vozarine stoje na mjestu i nema nekog poticaja za rast cijene od 100% u tjedan dana koliko je porasla.

(ovo pišem samo zbog pisanja nekih: "ovo ide na 400, 500, 1000…", a nikakvih novih činjenica nema osim 1 kupca koji pumpa cijenu).

Ne sumljam da će na te iznose, samo je pitanje vremena, kao šta nije imalo smisla i uz ovakva negativna izvješća ni pad na ispod 100 kn pa ipak se desio.

Ako se nekom da zahebavat prodat dok je jos podcijenjena nek se zeza, i gleda dali ce mu pasti niže ili će vjerovatno izgubiti ako nastavi rasti

trguje se samo kad je “gazda” na sceni… na mahove… zanimljivo prebacivanje kako bi se stvorio dojam rasta cijene na velikom volumenu… lako uočljivo…

Panamaxi fino rastu….
Do kraja tjedna ostavljamu dvojku iza leđa…


Kupovalo je šareno društvo. IB je dao inicijativu i početni rast, ostali su se samo priključili kad su vidjeli rast. On je povremeno intervenirao kada bi zapelo. I usput skupljao, ne dižući cijenu isključivo i samo svojom lovom.

Mislim da griješite i da IB ustvari pokušava skupiti ozbiljniju količinu bez dizanja cijene. No to je uvijek bila mission impossible, pogotovo kod dionica kao što je ATPL.

Referirao sam se na “incijativu” i “povremeno intervenirao kad je zapelo” jel to izgleda kao da mu je u interesu rast.

New Report

Close