ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BDI -9

vrtimo se tu 190-200 narednih dana. Do promjene BDI-a

danas sam čvaknuo malo jer danima nema nekog pritiska na asku a čini se da se cijena stabilizirala.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Pitanje je hoće li do kraja ovog tjedna ispod 700 ?
http://www.dryships.com/pages/report.php

4 minimalno. do tada tko živ tko mrtav.


Kad BDI okrene, kad Panamxi budu na 7000$+, eto nas ponovo iznad 220 kn…
Pa tko želi proći nešto jeftnije, sad mu je prilika…

Razumijem da netko mora pisati i pozitivne stvari, ali nikakva navlačenja tu ne bi trebala dolaziti u obzir.
Svi znamo da je rasla gotovo 100% samo zbog g. Bilbije kojeg više zadnjig dana nema u igri.
Ne znam niti što je igrao jer ako je htio kupovati trebao je to učiniti drukčije i proći daleko jeftinije.
I onda i sada vidimo da drugih kupaca koji ludo tuku po asku i nakon 80ak% rasta u samo par dana nema, a niti ih može biti jer očekivani oporavak sektora je tek za dvije godine, a dotad slijede samo gubici koji će još crpiti sve brodarske kompanije.

Nikad ni sam ne bih pomislio da je moguće da nešto toliko dugo traje ali izgleda da uistinu traje.
A što će ostati nakon svega ne znam, koliki NAV će biti nakon svega nije mi više uopće jasno, a isto tako ni kako je uopće moglo doći do ove situacije u ovom sektoru.

Kakve igre g. Bilbija igra nije mi jasno, a ako se igra vlastitim novcem pogotovo! Svi ostali neka sami odluče koliko su se oni spremni igrati, jer igra na burzi je jako ozbiljna igra!



Kad BDI okrene, kad Panamxi budu na 7000$+, eto nas ponovo iznad 220 kn…
Pa tko želi proći nešto jeftnije, sad mu je prilika…

Razumijem da netko mora pisati i pozitivne stvari, ali nikakva navlačenja tu ne bi trebala dolaziti u obzir.
Svi znamo da je rasla gotovo 100% samo zbog g. Bilbije kojeg više zadnjig dana nema u igri.
Ne znam niti što je igrao jer ako je htio kupovati trebao je to učiniti drukčije i proći daleko jeftinije.
I onda i sada vidimo da drugih kupaca koji ludo tuku po asku i nakon 80ak% rasta u samo par dana nema, a niti ih može biti jer očekivani oporavak sektora je tek za dvije godine, a dotad slijede samo gubici koji će još crpiti sve brodarske kompanije.

Nikad ni sam ne bih pomislio da je moguće da nešto toliko dugo traje ali izgleda da uistinu traje.
A što će ostati nakon svega ne znam, koliki NAV će biti nakon svega nije mi više uopće jasno, a isto tako ni kako je uopće moglo doći do ove situacije u ovom sektoru.

Kakve igre g. Bilbija igra nije mi jasno, a ako se igra vlastitim novcem pogotovo! Svi ostali neka sami odluče koliko su se oni spremni igrati, jer igra na burzi je jako ozbiljna igra!
[/quote]

Nema tu previše filozofije kolega.

Zbrojite špicu ljeta, kad su fond.m. na skijanju, dakle nema prodavatelja, ciejnu nije problem napucati.

I sad laganini pomalo prodaja, a bid izgleda – 50 %

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Kad BDI okrene, kad Panamxi budu na 7000$+, eto nas ponovo iznad 220 kn…
Pa tko želi proći nešto jeftnije, sad mu je prilika…

Razumijem da netko mora pisati i pozitivne stvari, ali nikakva navlačenja tu ne bi trebala dolaziti u obzir.
Svi znamo da je rasla gotovo 100% samo zbog g. Bilbije kojeg više zadnjig dana nema u igri.
Ne znam niti što je igrao jer ako je htio kupovati trebao je to učiniti drukčije i proći daleko jeftinije.
I onda i sada vidimo da drugih kupaca koji ludo tuku po asku i nakon 80ak% rasta u samo par dana nema, a niti ih može biti jer očekivani oporavak sektora je tek za dvije godine, a dotad slijede samo gubici koji će još crpiti sve brodarske kompanije.

Nikad ni sam ne bih pomislio da je moguće da nešto toliko dugo traje ali izgleda da uistinu traje.
A što će ostati nakon svega ne znam, koliki NAV će biti nakon svega nije mi više uopće jasno, a isto tako ni kako je uopće moglo doći do ove situacije u ovom sektoru.

Kakve igre g. Bilbija igra nije mi jasno, a ako se igra vlastitim novcem pogotovo! Svi ostali neka sami odluče koliko su se oni spremni igrati, jer igra na burzi je jako ozbiljna igra!
[/quote]

Ja mislim da je odigrao odlično, nema badava toliku imovinu pod upravljanjem, očito je da čovjek dobro zna šta radi i da može pokupiti još ako mu to zatreba,,, , mozda je mogao proci još bolje, al jedino da ste vi prodali svoje, koje nemate očito,, ali ne sumljam da vam bude BI prodao kad digne bar x 3-4 na kupovnu vrijednost, kad se sektor oporavi 😉 ako se to desi kroz 4-5 godina mislim da je napravio odličan potez i vrhunski odradio

Bida nema, očito čovjek misli dalje kupovati ali po nižim cijenama.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

1
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)
148.349 10,63 Skrb. račun
2
CERP (38083028711)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)
140.184 10,05 Zast. račun
3
BILBIJA IGOR (85341849685)
69.137 4,95 Osnovni račun (+ 2150 komada)
4
USKOKOVIĆ ŽELIMIR (27190032222)
59.788 4,28 Osnovni račun
5
VLADOVIĆ-RELJA DUŠKO (73030785846)
56.354 4,04 Osnovni račun
6
LONZA VLAHO (41641954033)
48.740 3,49 Osnovni račun
7
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)
38.304 2,74 Skrb. račun
8
ŠMOK DAMIR (11454175213)
32.362 2,32 Osnovni račun
9
JERKOVIĆ HRVOJE (63261254196)
25.000 1,79 Osnovni račun
10
PBZ D.D. (02535697732)
20.371 1,46 Skrb. račun

Ovo je trgovina na dan pada dionice u četvrtak 21.07.16. Ukupno je protrgovano 2814 dionica, a gosp. IB je participirao sa 3/4.

BDI malo ubrzao pad -1.8% na 696

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.


BDI malo ubrzao pad -1.8% na 696

Možda sad zato dionica poraste!?

Ništa od njegovog zahtjeva u dnevnom redu!

69137 dionica 4,954%

http://www.dryships.com/pages/report.php

Ajmo sad po bidu…

New Report

Close