ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sokrat@

ako će je platiti milijun € onda je definitivno nanjušio dobar posao.
Možete zamisliti koliko vrijedi stara zgrada, pa makar se i srušila pa se gradio apartmanski kompleks ili hotel.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


Sokrat@

ako će je platiti milijun € onda je definitivno nanjušio dobar posao.
Možete zamisliti koliko vrijedi stara zgrada, pa makar se i srušila pa se gradio apartmanski kompleks ili hotel.


Ovo definitivno ne kupuje on. Cijena je namještena radi višeg interesa i da se pokupi što se više može. Ovo nema veze sa burzom, bikovima i medvjedima.

BDI -10, na 642, usporio pad, mogao bi sad preokret polako…


BDI -10, na 642, usporio pad, mogao bi sad preokret polako…

Prošli državni praznici u Kini – 2 i 3. 05.
Prošli državni praznici u Japanu 29.04. do 05.05.
Od sutra bi i mi mogli ponovo raditi.
Lp,
upupup

4.05.2016. Bilbija nastavlja +2.800 komada,,
a 4.05. protrgovano je koliko vidimo na ZSE samo 1.064 komada?

jel razlika preko ugovora prenešena? direktno u SKDDu? to se inače ne prikazuje na ZSE ako od nekoga direktno kupiš ili preneseš dionice ?

slično je bilo i 27.4.


4.05.2016. Bilbija nastavlja +2.800 komada,,
a 4.05. protrgovano je koliko vidimo na ZSE samo 1.064 komada?

jel razlika preko ugovora prenešena? direktno u SKDDu? to se inače ne prikazuje na ZSE ako od nekoga direktno kupiš ili preneseš dionice ?

slično je bilo i 27.4.


To ti je za cijeli tjedan +2800 i to sve uoči objave izvješća. Nakon objave još nije bilo neke jače kupnje.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Baltic Dry Index (BDI) -15 616

Pad se nastavlja

Povrat cijene do minimalno 113kn pa ćemo vidjeti.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Jeli ovo neko preuzimanje, 7000 komada na 120 kn u sekundi ?

Moram priznati da prvi put vidim da je prognostik fulao. Prije nekoliko dana je spominjao 170, a ona sad pada. Kud dalje prognostik? Idemo na onih prvih 70 ili 170 ili sad 113kn. Što nakon 113kn? Hvala


Moram priznati da prvi put vidim da je prognostik fulao. Prije nekoliko dana je spominjao 170, a ona sad pada. Kud dalje prognostik? Idemo na onih prvih 70 ili 170 ili sad 113kn. Što nakon 113kn? Hvala

Kolega niti imam Atpl niti me zanima.
TA kaze rast al u nasoj bari nista nije sigurno. Pukne li 114-115kn ide se na 70kn.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Ja se sjecam (iako je izbrisano) da se upravo Vi napisali prije nekoliko dana kako imate ATPL od 117kn i kako slijedi raketa. Tad je bila na oko 135kn. Dal ste Vi tu onda prodali pa ušli u short ili?

New Report

Close