ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 22:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,06
22.119
470
47,00
48,10
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Btw do izvjesća očekujem exploziju. I ja sam sve vise uvjeren da su novinarcici malo zamijenili valute.

Kao sto sam vec prije i napisao u Dubrovniku se za 20 mil Kn ne može kupiti ni vila na boljoj lokaciji a ne hotel sa 163 luksuzne sobe. 20 mil eur bi odgovaralo oko 120k Eur po sobi sto je realno za jedan takav hotel..


mislim da i vrapci na granama već znaju da je 'hotelčić' je prodan za cca 20 mil. Eura što će se sigurno i vidjeti na objavama rezultata 1Q 2016..

da, vidjet će se da su taj iznos skurili na core bussines!

jel netko zna odakle su odjednom potekle ovakve spekulacije?

Citing a possible example of such risks Stenvik said there was the possibility that China could decide to ban all imports of coal.

http://www.seatrade-maritime.com/news/asia/dry-bulk-shipping-market-hits-bottom-but-is-it-time-to-invest.html

one man show??
BILBIJA IGOR 30.491 2,18% +4406 komada


one man show??
BILBIJA IGOR 30.491 2,18% +4406 komada

Ima odlicnu strategiju. Kupuje na bidu sve sto uspije. Zeli veliku kolicinu, a ne dize cijenu previse. Istovremeno prodaje RIVP i kupuje s tim sredstvima ATPL. RIVP mu je odradio i sada pretace tamo gdje ocekuje novi veliki rast. Ima velika sredstva na raspolaganju i kupit ce sve sto moze.
Ja mu skidam kapu.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ja mu skidam kapu na hrabrosti… Ipak nije to ni mala lova sveukupno.. Ali ako je DOBRO uzeo na RIVP, onda ga nije ni briga..


Ja mu skidam kapu na hrabrosti… Ipak nije to ni mala lova sveukupno.. Ali ako je DOBRO uzeo na RIVP, onda ga nije ni briga..

Zato malo ljudi na burzi uspijeva zaraditi. Jer razmisljaju slicno kavi vi. Boje se kupit kad je na dnu, vec kupuju kad je euforija, kad pravi igraci vec prodaju. Mislim da ovaj covjek zna zanat. Nekima bi mogla biti strategija => da slijede ove koji znaju

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Ja mu skidam kapu na hrabrosti… Ipak nije to ni mala lova sveukupno.. Ali ako je DOBRO uzeo na RIVP, onda ga nije ni briga..

Zato malo ljudi na burzi uspijeva zaraditi. Jer razmisljaju slicno kavi vi. Boje se kupit kad je na dnu, vec kupuju kad je euforija, kad pravi igraci vec prodaju. Mislim da ovaj covjek zna zanat. Nekima bi mogla biti strategija => da slijede ove koji znaju
[/quote]
Drago mi je da si bar ti svoje milijune stekao na burzi… 🙂



one man show??
BILBIJA IGOR 30.491 2,18% +4406 komada

Ima odlicnu strategiju. Kupuje na bidu sve sto uspije. Zeli veliku kolicinu, a ne dize cijenu previse. Istovremeno prodaje RIVP i kupuje s tim sredstvima ATPL. RIVP mu je odradio i sada pretace tamo gdje ocekuje novi veliki rast. Ima velika sredstva na raspolaganju i kupit ce sve sto moze.
Ja mu skidam kapu.
[/quote]

Jel ima netko frišku knjigu dioničara da vidimo tko je prodao u zadnje vrijeme?



Ja mu skidam kapu na hrabrosti… Ipak nije to ni mala lova sveukupno.. Ali ako je DOBRO uzeo na RIVP, onda ga nije ni briga..

Zato malo ljudi na burzi uspijeva zaraditi. Jer razmisljaju slicno kavi vi. Boje se kupit kad je na dnu, vec kupuju kad je euforija, kad pravi igraci vec prodaju. Mislim da ovaj covjek zna zanat. Nekima bi mogla biti strategija => da slijede ove koji znaju
[/quote]

E da mi je znati gdje ulazu sad Purko i Floricic, siguran sam da ne miruju 🙂




Ja mu skidam kapu na hrabrosti… Ipak nije to ni mala lova sveukupno.. Ali ako je DOBRO uzeo na RIVP, onda ga nije ni briga..

Zato malo ljudi na burzi uspijeva zaraditi. Jer razmisljaju slicno kavi vi. Boje se kupit kad je na dnu, vec kupuju kad je euforija, kad pravi igraci vec prodaju. Mislim da ovaj covjek zna zanat. Nekima bi mogla biti strategija => da slijede ove koji znaju
[/quote]
Drago mi je da si bar ti svoje milijune stekao na burzi… 🙂
[/quote]
Ja gubim(za sada). Kao i vecina.
Najvise zbog atlantske.
Ali mozda se to promijeni. Ulaganje navedenog mi daje odredjeno ohrabrenje i drago mi je da vidim da kvalitetan investitor ulaze u ATPL.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@makalu
eto prvi od te dvojice je ozbiljno u TNPL-u…brodari postaju opet atraktivni 😀

New Report

Close