ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 20:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,06
22.119
470
47,00
48,10
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

što je ovo, neka zeza na kupnji….


što je ovo, neka zeza na kupnji….

baš gledam, stavio je 7-8 naloga od 10H na kupnju, a imaju po 10+1 komada :-)))

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!




netko iskrcava tisuće komada po kupnji?

Netko čisti tisuće komada sa prodaje 🙂
[/quote]

da je skidano prema gore, onda da…ali ovo je bilo klasično poklapanje po kupnji
[/quote] kupuje-prodaje iskrcavanje-ukrcavanje ,,a cijena HI-LO-HLC day.wek.y. koga briga 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

lešo,http://www.dryships.com/pages/report.php

mene sad zbilja počelo zanimati po koliko je na kraju prodan onaj hotelčić 😀

Ja se samo nadam da niste neki fond menađerčić i da Vi ne upravljate s portfeljem većim od 1000 kn. Jer ako je tome tako onda jadna li nam majka 😀

Cape nakon lagane korekcije nastavlja uzlet

+577 8216$

Kolega mulac hvala na kvalitetnim informacijama.

Vec sad ima ugovora na period od 6 mjeseci za panamax na atlantiku oko 7.000 usd dnevno,a 6 od 7 panamaxa atpl je na atlantiku.
Dobro je rekao Kulas pocetkom godine,da ce vozarine ove godine biti bolje od prosle.

mislim da i vrapci na granama već znaju da je ‘hotelčić’ je prodan za cca 20 mil. Eura što će se sigurno i vidjeti na objavama rezultata 1Q 2016..

istina je da se panamaxi na period na atlantiku zakljucuju oko 7k usd a na pacifiku oko 6k usd. 5 od 7 panamaxa koje atpl ima su u dugorocnom najmu (baltik-sj.evropa) i to za 8-9k usd dnevno sto je dosta više od danasnjeg prosjeka..

Btw do izvjesća očekujem exploziju. I ja sam sve vise uvjeren da su novinarcici malo zamijenili valute.

New Report

Close