ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 16:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,06
22.119
470
47,00
48,10
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


U zadnja 4 trgovinska dana kolicina prodanih dionica je cca.4500, interesa za kupnju ima, a BDI gazi puno brze od dionice. Ocekujem da se to iznivelira 🙂

BDI lijepo gazi.
Cape index raste mnogo brže od ostalih sastavnica BDI-a što analitičari smatraju bullish signalom za cijeli BDI.
Sada već na zapadu ima analitičara koji predviđaju čak i zamjenu mjesta u profitabilnosti tankerskog i dry sektora. Vrlo ambiciozno, ali spominje se druga polovica 2016. god.
Zapadni brodari nikako da ozbiljnije krenu prema gore, ali svakih nekoliko dana neka dionica eksplodira uz ogroman promet i solidan rast, a onda se nekoliko dana hladi. Izgleda mi kao pametno skupljanje uz održavanje cijene.
Kod nas gosp. Bilbija lijepo dokupljuje. Za tjedan dana oko 1500 komada uz minimalno povećanje cijene. Školski primjer pametnog kontroliranja cijene uz solidnu količinu kupljenog.
Možda ATPL ima više potencijala nego što tvrde neki naši “analitičari”.
Lp,
upupup

Decki pricekajmo izvjesce, ne srljajte u kupnju, gdje vam se zuri?

Opet umjetan bid, zasto se toleriraju takvi nalozi…

Kaj to znači umjetan bid?

Htio je napisati umjetni bdi.

Nije stvaran, vrlo vjerovatno cilj im nije kupovina nego prodaja po asku….

Ma daj, gospon Ban, čemu paušalne procjene?!

Vrijeme ce pokazati….

3 veća naloga koja su stavljena na bid (200, 500, 1000 kom) su unutar 1% od prosječne cijene zadnja 2 dana i današnje najbolje cijene

To se ne može zvati umjetan bid. To su realni nalozi koji mogu svaki čas biti poklopljen i to onaj tko je stavio zna.

Da je to netko stavio na nivou 20-30% ispod trenutne tržišne cijene to bi se moglo zvati umjetno bildanje bida.
Zato razmislite prije nego na takav način komentirate.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Kad bi tu trebalo bit izvješće, zna netko?


Kad bi tu trebalo bit izvješće, zna netko?

ja očekujem u petak, 29.04.2016.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


umjetno bildanje bida.
Zato razmislite prije nego na takav način komentirate.
uvjek je bilo i bit ce i nadalje , to je praksa i u bijelom svijetu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close