ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 04:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,19
6.506
135
47,70
48,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne se samo zanositi previše i očekivati nerealne razine.

Zse nema snage za snažne rastove cijena.

Bdi raste po 1, 2, 3% tako da ne treba očekivati čuda.

Po +1% svaki dan kroz godinu,dve,,,,,, ja zadovoljan 🙂

Izgleda da opet nitko neće jeftinije. Svi čekaju metlu oko 15:00. Bdi fino poteže a mogao bi i nastaviti rasti. graf izgleda obećavajuće

Da mi je znat tko je prodavao po 113??

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Ali ako BDI promjeni smjer, onda će bid nestati i opet će biti po 100, zato oprezno!

Oporavak se najavljuje tek u 2017.g. i to blagi ,tako da će još biti tu svega.

Stvarno? Hvala na cjenjenim informacija ! Od velike ste pomoci kolega !

ovo će dobiti još dodatno vjetar u leđa kad izađe bdi danas. Ja računam da će i dalje rasti. mogli bi i preko 120 danas ako bude sve po planu


Ali ako BDI promjeni smjer, onda će bid nestati i opet će biti po 100, zato oprezno!

Oporavak se najavljuje tek u 2017.g. i to blagi ,tako da će još biti tu svega.

2017 bi vjerojatnije mogla biti vrhunac krize. što ne znači da se kupovina brodara i danas ne bi 2020 mogla pokazati kao dobar posao. naravno ako se pogodi kompaniju koja će dočekati 2020 s istim brojem dionica kao danas i neće u međuvremenu morati rasprodati pola flote kad bude na dnu.

Prodaja Hotela Lapad

http://zse.hr/default.aspx?id=66078

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Ali ako BDI promjeni smjer, onda će bid nestati i opet će biti po 100, zato oprezno!

Oporavak se najavljuje tek u 2017.g. i to blagi ,tako da će još biti tu svega.

2017 bi vjerojatnije mogla biti vrhunac krize. što ne znači da se kupovina brodara i danas ne bi 2020 mogla pokazati kao dobar posao. naravno ako se pogodi kompaniju koja će dočekati 2020 s istim brojem dionica kao danas i neće u međuvremenu morati rasprodati pola flote kad bude na dnu.
[/quote]

to ćeš vidjet 2020. dali je 2017, 2018…. bila vrhunac krize ili smo prošli taj vrhunac 😉

ali dok ima ekipe koja će prodati dionicu po 0,2 BV neka ih, meni je ovo dobra margina sigurnosti pa da padne i na 50 🙂

barem malo obećava…:)
http://www.dryships.com/pages/report.php


Prodaja Hotela Lapad

http://zse.hr/default.aspx?id=66078

dobar…i odbijanac takodjer. sto mislite do kuda ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

trebali su skratit broj brodova ovih par g. god, a ne kupovat skupo.nadalje. malo o lng. razmisliti. pa ce porast i interes ovdje..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close