ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sjećam se kad se ATPL trgovala na burzi po 30-ak kuna….ako se nastave ovakvi loši trendovi u svjetskom brodarstvu/gospodarstvu, ne bi me čudilo da je opet vidimo na tim razinama

Ignore: KressoM, delux

BDI pomalo okreće, Panamax već tjedan dana u zeleno, u ponedjeljak je gotova kineska Nova godina.

polako, bdi je padao ko kamen 2 mjeseca, pao 70% -tak % a atpl samo nekih 20-tak. 3 puta manje nego brodari vani. pametni ce se iskrcavati ako uopće krene.


sjećam se kad se ATPL trgovala na burzi po 30-ak kuna….ako se nastave ovakvi loši trendovi u svjetskom brodarstvu/gospodarstvu, ne bi me čudilo da je opet vidimo na tim razinama

Ja sam kupovao ,ako se dobro sjećam,po točno 21 kunu dionica!



sjećam se kad se ATPL trgovala na burzi po 30-ak kuna….ako se nastave ovakvi loši trendovi u svjetskom brodarstvu/gospodarstvu, ne bi me čudilo da je opet vidimo na tim razinama

Ja sam kupovao ,ako se dobro sjećam,po točno 21 kunu dionica!
[/quote]

Bas bi bilo super da stavite tu potvrdu o kupnji :). Da vidimo jel govorite istinu, slobodno dijelove zamutite.
Al 20 kn,, ufff,, sa 10 k kn kupiš 5.000 komada,, čas posla uđeš u top 10, a cijela atpl flota i dug dobiješ za 4 mil dolara 🙂


polako, bdi je padao ko kamen 2 mjeseca, pao 70% -tak % a atpl samo nekih 20-tak. 3 puta manje nego brodari vani. pametni ce se iskrcavati ako uopće krene.

Jesi siguran? Ili su to samo željice 🙂

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



polako, bdi je padao ko kamen 2 mjeseca, pao 70% -tak % a atpl samo nekih 20-tak. 3 puta manje nego brodari vani. pametni ce se iskrcavati ako uopće krene.

Jesi siguran? Ili su to samo željice 🙂
[/quote]lojtra nakon toliko godina na TK.ne kuzi elemetarne stvari na zalost.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

evo interesantne slicice na log skali atpl

http://aqua-art.org/news.php

Što se događa, dali su možda saznali za kineski povrat 200 milijuna kuna ?

Kakvo ce bit izvjesce?? Zna li netko??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

kakvo? :)))
pa znaju svi i zato lagano čekaju da proda onaj kome treba sada lova, zato i je cijena ovdje di je, i još puno niže nego gdje bi trebala bit po poslovanju

Oni već razmišljalju o poslovanju 2017/2018. ova godina je izgubljena, ali prije će bankrotirati država nego ATPL. Moćni su trgovci, što su dokazali preuzimanjem dva nova broda (po bagatelnoj cijeni) na vrhuncu krize.

New Report

Close