ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Inverter nas je lepo sve upozoraval ….a nismo mu verovali ..mnogi od nas ….sad se držite…za jarbole …jer more je fest nemirno …samo pametni mornari ne budu ispali sa broda …
i ja se pitam ..dali se dodatno ukrcavat …ali opet me gornji kolega mući …spomenul je drugi cilj nadole …
možemo samo pretpostaviti koji je …al sigurno nam se nebu sviđalo…umjesto da se pametno riješimo
ovog potonuća između 350-380 …lagano bez problema …sada tonemo …hebate..

@janlana
pa kud baš na ovog konja? 😀

najniza cijena zabiljezena na chart ATPL 19 kn ,1999 god .
a tg 2. je cca 70 kn. cijena iz 2004

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Je sljedeći target 70 ali ovo je razina od koje će ići odbijanac a poslje ćemo viditi.

bit će bolje................

Ako se ravnamo prema padu DSX-a još se dobro drži ATPL. Trebala bi već sad biti ispod 100

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Ako se ravnamo prema padu DSX-a još se dobro drži ATPL. Trebala bi već sad biti ispod 100

Evo kako stvarno stoji ATPL prema DSX na dan 08.12.2015:

DSX YTD -42,62%
ATPL YTD -58,51%

Znači ATPL je znatno više potonula (a nije čista bulk tvrtka, ima i hotelski biznis!)

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ispravak netocnog navoda Atpl je imala hotelski biznis od nekretnina im ostade samo stara zgrada u Dubrovniku


Je sljedeći target 70 ali ovo je razina od koje će ići odbijanac a poslje ćemo viditi.
yes ,tako je

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ispravak netocnog navoda Atpl je imala hotelski biznis od nekretnina im ostade samo stara zgrada u Dubrovniku

Imate neki link s kojim se ovo moze potvrditi?
I ja sam cuo i procitao glasine da su prodali hotel, ali zar mislite da je to stvarno istina da ne bi izvjestili ZSE o toj transakciji? Sumnjam.
Za mene su oni jos uvijek vlasnici tog hotela dok ne vidim obavijest na ZSE. A ako to budem vidio, onda znam da je i neki cash sjeo na racun.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pisalo je u Seebizu prije 3 tjedna neko je postao a ako su ga tada prodali dobro su napravili jer u ovom trenu Hoteli stvarju minus sve do travnja sljedec godine kad krece nova sezona a sto se tice objava nebi se cudio da zazvoni ovih dana nesto konkretnije u svakom slucaju neocekujem Lapad od sljedece godine u konsolidiranom izvjestaju Atpl


najniza cijena zabiljezena na chart ATPL 19 kn ,1999 god .
a tg 2. je cca 70 kn. cijena iz 2004

Koliko je brodova tada imala I kreditnog opterećenja? Pa da je opet kupimo po 20 ako će netko prodat 🙂

Nije dobro, bolje biti neće!
Dry bulk industrija nadilazi sva očekivanja i postaje nezabilježena katastrofa :

Vaš link …

“With very few exceptions, the share prices of listed dry bulk shipping companies collapsed definitively in the last months of 2015, while brokerage firms such as Norwegian Pareto Securities are downgrading the already record-low rate expectations for 2016 and 2017. This could send ship values down to hitherto unseen low prices.”

“British firm Drewry writs Wednesday in the analyst firm’s Dry Bulk Forecaster that the dry bulk industry shows no signs of improving before 2017. ”

Vaš link …

Više se ne usuđujem pratiti indexe vani i pogledati cijenu ATPL na gledalici, a izgleda da najgore tek slijedi.

Što nisam prodao na vrijeme ….

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close