ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Reklo bi se da ni 50 kn više nije tako daleko.

Kako sam i govorio 140kn je TARGET.
Jdpl već isti odradio.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Izgubio sam stranicu gdje se vidi minimum i maksimum vozarina u povijesti..znači općenito BDi, pa panamaxi, supramaxi..hvala!
Mislim da smo probili dno. Što mislite koliko će još padati?

Ja sam mislim i bio duboko uvjeren da će pad BDI-a prestati prije tjedan-dva. Ali ovo dalje i ne liči mi na dobro. Još me neke stvari muče, a to je pad scrappinga – ne zbog dobrih vozarina ili preokreta nego zbog niskih otkupnih cijena čelika.
Ja ne mislim da smo probili dno, mislim na žalost da još ima dosta do dna.
Za info, imam dionice atpl…


Izgubio sam stranicu gdje se vidi minimum i maksimum vozarina u povijesti..znači općenito BDi, pa panamaxi, supramaxi..hvala!
Mislim da smo probili dno. Što mislite koliko će još padati?

Pad dionica nije pratio pad bdi-a, tako da očekujem da ako i krene mali odbijanac bit će veliki iskrcaj a nakon toga ponovo pad Bdi-a. Sva sreća nemam dionice…

DSX gap down i novi ATL ,DRYS vise nije mjerodavan ,lose

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kolega Inverter moze graf?

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

ode lapad e sad pitanje je po kojoj cijeni i koliko im moze kupiti vremena

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/306466/Default.aspx

taj hotel će samo ublažiti nastali minus. bio sam uvjeren da ide ispod 100kn pa cu kupiti , e sada već razmišljam o tome dal se u ovo uopće isplati ulagati. ne vidim budućnost za ovu firmu ako se situacija na tržistu ne popravi,a takvih znakova nema.

20 milijuna kuna i nije neki novac. To se brzo spali, i šta onda.

Bilo bi interesantno vidjeti tko prodaje i koji “luđak” kupuje. A to se ionako zna ali nikome se neda to reći a to opet znači da je malo ovdje malih dioničara/komentatora. Uglavnom lisice za zadanim napucima što servirati. Netko tko ima 50-100 dionica po ovoj cijeni sigurno neće prodavati jer ako je uložio 50-100 tisuća kuna izgubio je praktički sve. A takvih je u ovoj dionici poveći broj. Il može prodat i kupit onda po 10-ak kuna nešto što ne vrijedi ništa a tu smo upravo i sada.

New Report

Close