ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.10.2024. u 02:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
6.844
142
48,00
49,40
-3,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kako bilo,firma ti ima EPS 0.16 a cijena dionice 0.05$:P/E 0,34,P/S 0,02,P/B 0,03-lopina navali.
Ludilo! [emo_smijeh]
Sretno,ova dionica skroz propada ili ćeš se dobro opariti.Nema treće.

"Only dead fish swim with the stream"

@Bigfoot
Pa ili vec nisam oparen? Znaci poanta je bila ukazat kolegama kako ATPL mozda i nije jeftina,a ne dokazivat kako je ovo moje dobro ulaganje.Te EPS,P/B i ostale filozofine nikad se nisam i trudio razumit. Na kraju dana dobro ili ne skroz nebitno. Sta je tu je idemo dalje. Dokle god daju 300 kilozelenih za 6 miseci rada ovih 40 kila me nece pokopat.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

gle, počelo je lupanje po asku [emo_zloban]
s jednom dionicom
i odma +5,46% hehe

bdi -2.7% na 766
pnmx -2.5% 5949

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Kao što sam i rekao čekam cijenu na 130-140kn jer tamo idemo po TA.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Kao što sam i rekao čekam cijenu na 130-140kn jer tamo idemo po TA.
trebao si cekat 143 kn pa najavit ,bilo bi preciznije. splico a kako cemo ako prodje nize ? opet ide prognozer? [emo_smijeh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kao što sam i rekao čekam cijenu na 130-140kn jer tamo idemo po TA.

Zaboravi TA. Razlog je puno primitivnije i jadnije prirode. A priroda ponekad zna biti okrutna i u 100% slučajeva ispravlja ono što je neispravno. Taman nekome nanijela štetu u bilo kojem pogledu.

Opatrljio nam bloger ATPL u svom najnovijem postu…

La vita e bella!


Opatrljio nam bloger ATPL u svom najnovijem postu…

Eto sad ćemo prodati kad analiticari kažu sell, ili čekaj? se radi kontra preporuka analitičara ???

Kao što sam već napisao, a admin je iz samo njemu znanih razloga obrisao, ta promjena se dogodila davno. To što je dotični sad iznio ono što preko 90% postojećih dioničara vjerojatno nije ni uočilo dokazuje samo da i on prati dionicu i vjerojatno priželjkuje još niže razine.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Za 2 tjedna ce izjesce za 3q2015

Izvjesce ce biti prilicno lose, to je valjda svima jasno, i zato cijena i jeste tu gdje je

Ipak, vazno ce biti vidjeti stanje cash-a, nakon sto su u 7.mjesecu primili sav preostali dio od arbitraze, prezeli prvu novogradnju, ali i financirali drugu koja bi ubrzo trebala biti preuzeta.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Za 2 tjedna ce izjesce za 3q2015

Izvjesce ce biti prilicno lose, to je valjda svima jasno, i zato cijena i jeste tu gdje je

Ipak, vazno ce biti vidjeti stanje cash-a, nakon sto su u 7.mjesecu primili sav preostali dio od arbitraze, prezeli prvu novogradnju, ali i financirali drugu koja bi ubrzo trebala biti preuzeta.

tvoje analize kasne 2 kvartala ,kao i misljenja “analiticara” bez ulozenog dolara u svoje analize

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close