ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 30.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

a baš ste smiješni s tim usporedbama, pa naravno da bi i ATPL pala toliko da se objavi kako predsjedniku uprave prodaje cijelu flotu za recimo 120 mil dolara. tko se toga boji neka proda 🙂

tomo7@ cemu zurba dok se ima kupaca na cca 200kn..ocito je presusila spina

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kako su se naslagali ovi na prodaji….ako su pravi prodavaci…. nacekali bu mo se i razina 200 i navise

pepe7

Baltic Dry-indeksen faller 1,4 prosent til 818 poeng torsdag.

Sad neka netko kaže da pisanja na forumu (da ne kažem navlačenja) ne utječu na kretanje cijene neke dionice!

ATPL neće propasti, ali izgleda da skoro neće niti preko 200 kn. ja je čekam na oko 150-160, pa ako upadne super, ako ne – nema veze

Ignore: KressoM, delux


ATPL neće propasti, ali izgleda da skoro neće niti preko 200 kn. ja je čekam na oko 150-160, pa ako upadne super, ako ne – nema veze

Nisam baš siguran u vezi propasti. Ne znam koliko će još izdržati na ovim crkavicama.



ATPL neće propasti, ali izgleda da skoro neće niti preko 200 kn. ja je čekam na oko 150-160, pa ako upadne super, ako ne – nema veze

Nisam baš siguran u vezi propasti. Ne znam koliko će još izdržati na ovim crkavicama.
[/quote]
Mogu godinama izdrzati, napravite cash flow projekcije pa cete vidjeti.




ATPL neće propasti, ali izgleda da skoro neće niti preko 200 kn. ja je čekam na oko 150-160, pa ako upadne super, ako ne – nema veze

Nisam baš siguran u vezi propasti. Ne znam koliko će još izdržati na ovim crkavicama.
[/quote]
Mogu godinama izdrzati, napravite cash flow projekcije pa cete vidjeti.
[/quote]

Ovo je jedan od najbolje stojećih brodara po količini raspoloživih sredstava!

Vjerojatno očekuju da bi u budućnosti mogli dobro profitirati kad se sektor oporavi (možda i zbog propadanja slabijih), pa bi se sav ovaj potrošeni cash trebao povratiti natrag.

Inače bi bila šteta spaliti tolika sredstva kojima raspolažu (i kojima su prije raspolagali).



ATPL neće propasti, ali izgleda da skoro neće niti preko 200 kn. ja je čekam na oko 150-160, pa ako upadne super, ako ne – nema veze

Nisam baš siguran u vezi propasti. Ne znam koliko će još izdržati na ovim crkavicama.
[/quote]

Ja sve čekam da bankrotira netko od brodara vani tko je u banani vani ali nikako da krenu :), kako ne uspjevaju kad su vozarine crkavica :((( ili ipak nisu :)))

nisam se zahvalio u petak prodavateljima 🙂

Kad naš brod tone, tone, na jarbolima stojimo mi

Baltic Dry-indeksen faller 1,6 prosent til 805 poeng mandag.

Capesize 7.227 dollar (- 0,2 prosent)
Panamax 5.786 dollar (- 1,6 prosent)
Handysize 6.550 dollar (- 1,9 prosent)
Supramax 8.352 dollar (- 1,4 prosent)

Ne bojte se vi za Atlantsku, ona je na sigurnim temeljima!

New Report

Close