ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 30.09.2024. u 04:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Tak je jasno da je na neki način (spontano ili namjerno) cijena zabetonirana oko ove cifre.

Ne samo cijena, zabetonirani su i dioničari. Brutalno i namjerno.

DRYS -35% 0,27$ vol 24 xxx xxx

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


DRYS -35% 0,27$ vol 24 xxx xxx

Ukratko, prodaja dijela brodova i uskladivanje bilance sa stvarnom vrijednoscu brodova. Atpl je revalorizira vrijednost brodova. Za Dry ships nista cudno, posto su flotu vodili po nabavnim cijenama, samo treba pogledati izvjesce od DRY ships.



DRYS -35% 0,27$ vol 24 xxx xxx

Ukratko, prodaja dijela brodova i uskladivanje bilance sa stvarnom vrijednoscu brodova. Atpl je revalorizira vrijednost brodova. Za Dry ships nista cudno, posto su flotu vodili po nabavnim cijenama, samo treba pogledati izvjesce od DRY ships.
[/quote]ok,,a sto je sa EGLE,DSX,SHIP,SBLK,NM…? sve redom rade ATL..isto uskladjuju vrijednosti ? [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ok,,a sto je sa EGLE,DSX,SHIP,SBLK,NM…? sve redom rade ATL..isto uskladjuju vrijednosti ? [emo_namigusa]

Pa i ovo je skoro na ATL (zanemarujući one cijene u počecima trgovanja), tako da ne zaostajemo previše u tom pogledu.

Ne znam koliki je sad točno book tu (ili NAV), ali je trenutna cijena višestruko niža od njih!




DRYS -35% 0,27$ vol 24 xxx xxx

Ukratko, prodaja dijela brodova i uskladivanje bilance sa stvarnom vrijednoscu brodova. Atpl je revalorizira vrijednost brodova. Za Dry ships nista cudno, posto su flotu vodili po nabavnim cijenama, samo treba pogledati izvjesce od DRY ships.
[/quote]ok,,a sto je sa EGLE,DSX,SHIP,SBLK,NM…? sve redom rade ATL..isto uskladjuju vrijednosti ? [emo_namigusa]
[/quote]

Objavili ste za DRY ships da je pao 35% jučer, a ne za ostale. EGLE je jučer pao za 1,91%. Naime velika razlika je 35% i 1,9% [emo_smijesak]
Svakako kada vam tako puno padne dionica ima dobar razlog zašto je pala, a zato je pao i DRY ships. Prije cca. pola godine ja sam pogledao izvješće od DRY ships i napravio analizu vrijednosti brodova, a nakon toga sam odustao od ulaganja u DRY ships [emo_smijeh]

Prije se na forumu uvijek uspoređivao Drys sa Atpl. Po tome sad bi Atpl trebala biti na 27 kn. Nije isto ali razlika je ooooooogromna. Atpl bi trebao biti barem 100 kn.

Pardon, evo pravi link.
http://finance.yahoo.com/quotes/DAC%2CDRYS%2CDSX%2CEGLE%2CESEA%2CEXM%2CGNK%2CNM%2CQmar

Mr.Pong@

ne izvaci iz koteksta.. sve sto sam naveo biljeze ALL TIME LOW price..to je cinjenica ostalo je trla baba lan [emo_palacd]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Mr.Pong@

ne izvaci iz koteksta.. sve sto sam naveo biljeze ALL TIME LOW price..to je cinjenica ostalo je trla baba lan [emo_palacd]

Pa onda tako i napiši, DRY bulk je na all time low. Nije hrvatski jezik tako težak [emo_namigusa]

ovo se naumilo zakucat na 150 160 i cao… sto prije to bolje

pepe7

New Report

Close