ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bocimar prvi objavio rezultate, -45.8m za q2 u odnosu na -41m u q1.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Malo mi iznenadujuci izgleda ovaj pad do gotovo 220….ipak se vozarine za panamaxe nisu vratile na 3000 I opet au vise nego prosli petak kada se trgovalo po 260….dokaz da ima drhtavih rucica…kupnja se povuce I smanje kolicine I to je to…mreza je spremna…nadam se samo da lose izvjesce nece kanibalizirati cijenu her zbog iznimno loseg bdia u prethodnom razdoblju dionica I je ovako niski plus rrvalorizacija…

Ma kakve drhtave rucice, pa prodaš 1.000 komada i spustis si cijenu za -10%, da mozes ponovo pokupiti,, zna ekipa sta radi, pa pridružiš im se 🙂

A sigurno će izvješće iskoristiti da još istresu a onda će bit opletiii

da, već nekoliko godina prodaju drhtave ručice!!??[emo_zacudjen][emo_beztona]pa koliko ih još ima?

Istresli su se zbog očekivanog FI po bidu koji se bio fino naslagao na temelju BDI-a. Igre-igrice. [emo_naivan]

Baltic Dry Index (BDI) -16 1086

BDI lagano ide natrag, ATPL ide malo brže…uff koja je to bila navlakuša

Cijeli dan ništa i onda u 15:10 brutalno istresanje s 25 komada po bidu.

@skroznovi
Od kojoj navlakusi govoris kolega?
Nakon dugotrajnog svakodnevnog rasta,korekcija od dva dana zaredom.i …

govorim o drukanju da to ide na 300-400-500 kn…pa ste se lijepo iskrcali na 250-260 😀

nije baš dva, danas je četvrti redom! ali više nego zanomljivo! u tri tjedna rast 30%, u četiri dana pad 17%!! = + 10%

sa ovom dionicom covjek nije pametan kaj da radi, bdi pada ili raste , svejedno na ovim razinama voze sa minusom, dokle ce to izdrzat , tko zna ..

dobili su lovu od arbitraze, imovine imaju, sad dal vrijedi toliko ili ne opet tko zna ….

brodovi se vise rezu nego grade , al ocigledno nedovoljno..

ja sam usao na 300-310 , nadokupio na cini mi se 260 pa onda opet na 200-215 da smanjim prosjek i izlazio od 260 do 240.

sve u svemu izasao sa nekim malim plusom ( 334 dionice ) ali iskreno ni sam ne znam dal cu uskoro ulazit , ovdje se mogu zaradit veliki novci na valovima ali isto tako i izgubit.

sve u svemu vise nemam niti jednu dionicu atpl, puno srece svima koji su unutra.

New Report

Close