ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 06:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

4,3 pct. til 1113 point

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

@lapad

a vi Kulaša shvaćate ozbiljno?? [emo_ooooo]

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

http://www.dryships.com/pages/report.php

zašto ne bi rezali plaće u vrijeme krize…isto tako će ih povećati kako kriza bude prolazila…nek to bude već i nagodinu i svi sretni….o tužbi izvođača neznam ništa…jesu li to neke priče rekla kazala jer nevjerujem da atpl nema love…možda izvođač radove nije izveo u ugovorenom roku i naravno da tada ne može očekivati puni iznos, možda je posao dovršio sa brojnim nedostatcima koji su zahtjevali popravke koje je izvodila treća strana, bezbroj je mogućnosti….znate li koji je razlog?…razloga tužbe može biti mnogo…može svatko svakoga za nešto tužiti pa se na kraju utvrdi da tužbi nema osnove..

meni se čini da je gosp. invest jako neozbiljan,ali dobro to je samo moje mišljenje[emo_smijesak]

Činjenica je da su bili smanjivali plaće, ali je i činjenica je da je u zadnjem Atlantu pisalo da su se plaće vratile na blizu starih razina.

Činjenica je da BDI i dalje nezauistavljivo i brutalno raste. Danas je novi dokaz za to.

nekom se žurilo pred kraj…vjerojatno prodaje sve i seli u njemačku…sretno mu bilo…

Gledajući zadnje minute trgovanja zaista se teško oteti dojmu da ovo nije namjerno rušenje cijene. Imaš cijeli dan za prodati dionice i to po višim cijenama, ali ne, prodaješ ih doslovno u zadnjoj minuti po najnižim cijenama. I to bez obzira što je BDI i danas značajno narastao.

Pon. i Uto. BDI narastao za +65, a u ista 2 dana ATPL pala za -21kn.
[emo_beztona]


Gledajući zadnje minute trgovanja zaista se teško oteti dojmu da ovo nije namjerno rušenje cijene. Imaš cijeli dan za prodati dionice i to po višim cijenama, ali ne, prodaješ ih doslovno u zadnjoj minuti po najnižim cijenama. I to bez obzira što je BDI i danas značajno narastao.

Normalno da je namjerno!

Tih 100 komada moglo je slobodno proći najmanje po 250.

Vidjet ćemo hoće li nastaviti s tim ili će ga kupci pregaziti da mu to više ne bude padalo na pamet.

Lojtra, ja sam početkom 2007. prodao ATPL po 1200 kn/kom vjerujući da je to vrhunac a vidi, cijena se nakon toga još 18 mjeseci kretala unutar raspona 1200-3500 kn. Ovo jučer i danas podsjeća me na listopad 2004. kada se sa ATPL trgovalo na 400 kn. Svaki čas se izmjenjivala euforija sa panikom. Dnevno se moglo uzeti 10% zarade. No tada nije bilo limita rasta/pada cijene.
A DLKV sam prodao dok je dosegao 350 kn i nakon toga ga više ni pogledao nisam – jer onim trima kraljevima (BMK) nikad vjerovao nisam. Tako da se ovdje sada isplati riskirati sa cca 10% portfelja

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Pon. i Uto. BDI narastao za +65, a u ista 2 dana ATPL pala za -21kn.
[emo_beztona]

Što se mene tiče može se tako i nastaviti, šta možeš bolje poželjeti od podcjenjene dionice :)))

New Report

Close