ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 10:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jučer:


Nego jel se meni čini il je napokon prisutna neka nervoza na kupnji..

A evo i pozitivne blokade! Kad je ono zadnji put bila? Nije važno al djeluje mi ko da su godine prošle.. Go bulls!

zasto blokada? na stranicama zse pise da je blokada na 227,57 , a zadnja trgovana cijena je 227,32 ??

bez obzira dozivjeli i mi blokadu 🙂

smootko nek sam bog zna kad [emo_smijeh]

neko je čistio ask a iduća je iznad toga pa valjda zato (blokada ide iako nije trgovano) prošlo je sve do blokade

@havi

To je vrlo jednostavno, kupovni nalog je poviše te cijene.

Netko veliki se lijepo igra.

Ne znam samo da li će ga mali htjeti pratiti, jer na ovoj ZSE se više teško išta pokreće.

Baš me zanima ishod.

buregdžije. kada j.ebači budu se zainteresirali, otići će značajno gore nakon prometa od milje na gore. blue chip, ali visok beta.
kad i ako bdi skoči na 1600, e onda bi valjalo do banke skočit. no, onda će i kamate na štednju porast. inače, ljetni mjeseci su koma za burzu, no ako nastane pretakanje iz drugih dionica (a što bi vrlo lako moglo na jesen), ne znam, stvarno ne znam… tko se od atpl-r-a skrio, magarac je bio.

Nema brige. I danas …
http://www.dryships.com/pages/report.php

Uf kad se ovo prelije nazad na tržište kapitala, krajem mjeseca 🙂

Dioničari potvrdili prodaju TDR-a, za dva tjedna isplata 164 mil. kn dividende

Daj ne fantaziraj, Ante i društvo ne vraćaju novac na TK nego oroče kod Lukovića i Prke. A ostali dioničari će dobiti tek sitniš

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Daj ne fantaziraj, Ante i društvo ne vraćaju novac na TK nego oroče kod Lukovića i Prke. A ostali dioničari će dobiti tek sitniš

Jap, kao šta su oročili i ono šta su sa adrisom napravili

Da li postoji i jedan valjani razlog ovog skoka cijene ili je sve ovo nečimi izazvano. Vozarine doduše ne pratim, ali da li možda postoji polugodišnje izvješće ili sl. a da mi ne znamo ?!

New Report

Close