ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 08:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dosta kineza je ostalo bez kuća i stanova, ili su služili kao kolateral ili kako je brzo palo nisu uspjeli zatvoriti margin kredite pa su ostali još i dužni

nije burza za okorjele i tradicionalne ljubitelje kocke [emo_smijeh]

http://www.dryships.com/pages/report.php

Ovo trgovanje danas pred kraj rada burze me je podsjetilo na slavne stare dane kada je rasla 5, 6, 7 % dnevno par dana za redom.
Baš me zanima hoće li se sutra dogoditi hlađenje ili će se igrati “najbrži prst”.
Nekako mi se čini da bi mogla nastaviti rasti.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ja bi da ostane još koji mjesec na ovim razinama, BDI može rasti nemam niš protiv 🙂

Ja je mogu platiti po 200 kn tek dok Panamaxi dođu na 16.000. Prije je prerizično. Dakle, paše mi rast vozarina.

Ovih 900 mi sliči na tisuću.

http://www.bloomberg.com/quote/BDIY:IND

Cijena skače, a komentara nema?

Ili se netko samo igra da navuče kupce ili se radi o stvarnom rastu?

Ali ulagači na ZSE su već zaboravili što znači rast, tako da ćemo vidjeti što je tu slučaj.

Čudno je da je jučer gotovo sve išlo ispod 204, a onda pred kraj tek počeo rast za 5% do 215 kn.

Budu li se na BDI zaredali zeleni dani kako je krenulo, moglo bi ovo zaista na neke više razine.


Ja je mogu platiti po 200 kn tek dok Panamaxi dođu na 16.000. Prije je prerizično. Dakle, paše mi rast vozarina.

moći ćeš i 500-600 kad bude pozitivno poslovanje 🙂 i još ćeš mislit kako si super prošao 😉

Samo da nije to naznaka nekog okidača za up…
A tako sam se lijepo uljuljao u razmišljanje da će ovoga na 200 biti koliko hoćeš i kad hoćeš. Ja normalno, kao i svaki pravi luzer, čekam i niže, pa zato nisam ništa kupovao.

Capesize 9.407 dollar (+ 3,1 prosent)
Panamax 8.726 dollar (+ 1,9 prosent)
Handysize 5.879 dollar (+ 1,9 prosent)
Supramax 8.195 dollar (+ 1,3 prosent)

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

tilt[emo_ooooo]

New Report

Close