ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
13.159
273
48,20
49,40
1,05%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

postoje dionice koje su loše isključivo zbog svojih uprava, no i većinskih vlasnika. atpl je već dugi niz godina u samom vrhu prljavih igara. bez obzira na evidentnu podcijenjenost nisam ju htio kupovati samo zbog. nadam se da je ovo tek početak raspetljavanja teških malverzacija na zse.

who dares, wins

Još nešto vidim Jutarnji stavio spisak prvih deset na 31.12.2013 a kakve to veze ima sa prošlom godinom [emo_smijeh] za koje je izvešće od SOA-e.

i koju su oni dividenu isplatili unazad 2 godine (ne vidim na Moje dionice jesu li isplaćivali prije a čini mi se da nisu unazad 4 godine ništa isplatili).

cca ovo sve više smrdi na vrlo neozbiljno pisanje Jutarnjeg lista.

Izgleda da je netko prodajom duhanskog biznisa bacio oko na brodara i Dubrovnik.
Veze postoje:
Vaš link …

A za ovu kupnju se nije šktarilo, pitam se zašto?[emo_smijesak]

Konačno dobra vijest za cijenu dionice ATPL.
Kriminalcima oduzeti stečeno malverzacijama.
ATPL prodati odgovornim vlasnicima.

genijalno. nakon što si kao dionicar izgubio (neki) i preko 50 i više % na ovoj dionici vi jos uvijek vidite krivce negdje drugdje. Tamo negdje kad je izbacila atlantska ono smanjivanje vrijednosti brodova jedan vas kolega (cijena je bila 320kn) je rekao ako padne ispod 300 ulazim sa svime. Kaze prosao mi nalog na 295 (oko 30.000kn). i to je genijalno. ali sve pretpostavke za pozitivnu blokadu postoje; rast bdi-a, popravak poslovanja, pljačka… Naravno da je sad vrijeme za kupnju. Ovo iz jutarnjeg vam je došlo kao naručeno da se možete dokopati što većeg broja dionica. Eh da i mene bar tolka sreca pogodi pa da i na mojim dionicama otkriju korupciju. Neki su ocito rođeni pod sretnom zvjezdom (kao vi), a neki nisu

Hm, nigdje se ne spominje kada se to odigralo ako je istina? Jel prije 10-15 godina, ili prije par godina, jer su tako mali prometi bili da neznam dali su sta mogli napraviti, a i da jesu su se debelo zahebali onda 🙂


i to je genijalno. ali sve pretpostavke za pozitivnu blokadu postoje; rast bdi-a, popravak poslovanja, pljačka… Naravno da je sad vrijeme za kupnju. Ovo iz jutarnjeg vam je došlo kao naručeno da se možete dokopati što većeg broja dionica. Eh da i mene bar tolka sreca pogodi pa da i na mojim dionicama otkriju korupciju. Neki su ocito rođeni pod sretnom zvjezdom (kao vi), a neki nisu

Nemam dionice ATPL, nikad ih nisam imao, a niti ih namjeravam imati u dogledno vrijeme.

Htio bi samo pitati, zar ne bi ovo trebala biti pozitivna vijest za kompaniju? Ne kažem da će cijena dionice skočiti, ali zar ovo nije dobro i pozitivno i za kompaniju i za dioničare?

Ali da, ako su još umjetno napumpali cijenu dionice tuđom lovom, onda baš i nije dobra vijest za cijenu dionice…..

P.S. Kao što rekoh, nemam dionice ATPL i ovo nije nagovor na nikavu akciju na tržištu kapitala.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ako za par minuta ne odu svi mali dioničari iz Atlantske vjerojatno neće nikad više. Možda izađu fondovi. Fond manageri su se sigurno ukakali.

ako je ovo znak da su SOA i DORH krenuli sa juga, onda je u redu, ako je to usamljen slučaj u cijeloj državi, onda nije

mislim da se danas od svakog dioničara očekuje da proda dio svojih dionica u interesu poboljšanja financijske situacije firme u ovoj krizi na tržištu.

uprava je najavila tužiti medije za odštetu zbog povrede ugleda, a kako dokazati povredu ugleda ako se prodaju samo 164 dionice!?

Ako su po ESOP-u svi imali priliku kupiti dionice po 30-setak kuna i to su napravili ovo je smiješno da na može biti smješnije. Podsjeća me na problem Ronaldove mame koja je na aerodromu zaplijenjeno 50 kila Eura i sad joj treba dokazat porijeklo novca da bi joj to vratili nazad.

DORH potvrdio…
http://www.zupskiportal.hr/novost/3479/IZVJE%C5%A0%C4%86E-SOE:-DORH-potvrdio-da-istra%C5%BEuje-kupnju-dionica-Atlantske-plovidbe

New Report

Close