ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://cdn.capitallink.com/files/docs/Shiptrade_Services_S.A._-_Weekly_Market_Report_-_Week_20.pdf

Mislim da se radi o nekom dogovornom preslagivanju dionica. U svakom slučaju ovdje svatko radi što ga volja.

S obzirom da rasturate ove brodske teme ..kolko tovara …kolko brodova..kaj bude dalje sa prevozom …kaj nebude…pa kolega inverter koji pokapa sve ovo već godinu dana i čeka opet 30 kuna ..
pa total shebani godišnji izvještaj za 2014 ..
imate neku prognozu za 1.kvartal ??…ili čekamo opet negativu na ovim cijenama prevoza pa da se rušimo dalje, samo mi do bola ..dok ostali stoje ok i oporavljaju se ..


S obzirom da rasturate ove brodske teme ..kolko tovara …kolko brodova..kaj bude dalje sa prevozom …kaj nebude…pa kolega inverter koji pokapa sve ovo već godinu dana i čeka opet 30 kuna ..
pa total shebani godišnji izvještaj za 2014 ..
imate neku prognozu za 1.kvartal ??…ili čekamo opet negativu na ovim cijenama prevoza pa da se rušimo dalje, samo mi do bola ..dok ostali stoje ok i oporavljaju se ..

Prvi kvartal će biti loš, vozarine mizerne, hotel Lapad zatvoren, e sad koliko loš vidjeti će se kad izađe FI.



S obzirom da rasturate ove brodske teme ..kolko tovara …kolko brodova..kaj bude dalje sa prevozom …kaj nebude…pa kolega inverter koji pokapa sve ovo već godinu dana i čeka opet 30 kuna ..
pa total shebani godišnji izvještaj za 2014 ..
imate neku prognozu za 1.kvartal ??…ili čekamo opet negativu na ovim cijenama prevoza pa da se rušimo dalje, samo mi do bola ..dok ostali stoje ok i oporavljaju se ..

Prvi kvartal će biti loš, vozarine mizerne, hotel Lapad zatvoren, e sad koliko loš vidjeti će se kad izađe FI.
[/quote]

slabo pratite ZSE. Q1 je davno izasao.
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/ATPL-fin2015-1Q-NotREV-K-HR.pdf


slabo pratite ZSE. Q1 je davno izasao.
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/ATPL-fin2015-1Q-NotREV-K-HR.pdf

ja isto čitam ove postove i mislim si jel ovo neka pošalica s rezultatima za I. kvartal ili šta…


i čeka opet 30 kuna ..

130-150 kn ,,ne pretjeruj [emo_mrgud][emo_naivan]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Prema novom Intermodal Weekly Market Report-u TC vozarine za panamax-e u daljnjem padu.
Tako da ja očekujem cijenu dionice ispod 200 kn, a izvješća koja nam dolaze sigurno ne mogu biti dobra.

Vaš link …




S obzirom da rasturate ove brodske teme ..kolko tovara …kolko brodova..kaj bude dalje sa prevozom …kaj nebude…pa kolega inverter koji pokapa sve ovo već godinu dana i čeka opet 30 kuna ..
pa total shebani godišnji izvještaj za 2014 ..
imate neku prognozu za 1.kvartal ??…ili čekamo opet negativu na ovim cijenama prevoza pa da se rušimo dalje, samo mi do bola ..dok ostali stoje ok i oporavljaju se ..

Prvi kvartal će biti loš, vozarine mizerne, hotel Lapad zatvoren, e sad koliko loš vidjeti će se kad izađe FI.
[/quote]

slabo pratite ZSE. Q1 je davno izasao.
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/ATPL-fin2015-1Q-NotREV-K-HR.pdf
[/quote]

pa ako je ovo točno kolega …onda se nema kaj čekati više i sadašnja cijena ima ukalkulirane ove rezultate ! …nema razloga za dalji pad ..ovo je od 29.04…fond manadžeri imaju ovo već 20 dana ..

kad se već spominje FI za prvi kvartal, jel zna netko koji bi mogao biti razlog što su financijski rashodi u Q1 toliko veći nego normalno? zapravo se i moglo očekivati veće troškove za kamate u Q1 jer se iz prijašnjih revidiranih FI znalo da u ožujku moraju platiti jedan balon od 6 mil dolara. ali sad u godišnjem FI za 2014 piše da je cijeli dotični kredit riješen još prošle godine, a to valjda onda uključuje i balon?

Milijun kuna prometa?! Jel ovo neka šala?


kad se već spominje FI za prvi kvartal, jel zna netko koji bi mogao biti razlog što su financijski rashodi u Q1 toliko veći nego normalno? zapravo se i moglo očekivati veće troškove za kamate u Q1 jer se iz prijašnjih revidiranih FI znalo da u ožujku moraju platiti jedan balon od 6 mil dolara. ali sad u godišnjem FI za 2014 piše da je cijeli dotični kredit riješen još prošle godine, a to valjda onda uključuje i balon?

Vjerojatno tečajne rezlike zbog rasta dolara, s obzirom da imaju dosta kredita u dolarima. Inače su financijski izvještaji jako manjkavi u prezentaciji pa, recimo, nema objava o izloženosti valutnom riziku.

Buy When There's Blood In The Streets

New Report

Close