ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na bidu je 11 skrivenih naloga među prvih 20 ??

puno puta se pokazalo da imaju samo po 1 skrivenu dionicu

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Sto dulje ovo potraje to bolje. Ovo nece moci izdrzati sve kompanije. Mnoge ce u bankrot a puno ce se i scrapati sto je dobro. Mislim da je Atlanska u dobroj poziciji da izdrzi ovo pogotovo s obzirom na kes od kineza. Kupuje se kad je situacija crna a ne ruzicasta. Kad je ruzicasto onda se bjezi van.

Daklem ,
03.01.2013. Atpl 202 Kn
I većina je bila pesimistična ….
04.10.2013. Atpl 400 Kn
I svi ste bili optimistični ….

CROBEX - SVE CE TO NAROD POZLATITI


Daklem ,
03.01.2013. Atpl 202 Kn
I većina je bila pesimistična ….
04.10.2013. Atpl 400 Kn
I svi ste bili optimistični ….


i?



Daklem ,
03.01.2013. Atpl 202 Kn
I većina je bila pesimistična ….
04.10.2013. Atpl 400 Kn
I svi ste bili optimistični ….


i?
[/quote]

Idemo dalje[emo_palacd], no nema panike, treba biti spreman na sve solucije

@ makalu

Jednom davno sam pročitao nepisano pravilo u trgovanju dionicama: kad su drugi u panici ti budi hrabar, kad su drugi hrabri ti paničari.

činjenica jest da godinama već ova dionica bilježi pad uz manje pikove prema gore te da se asimptotalno približava nuli. jednostavno, mnogi su prodali (i izgubili možda 70% vrijednosti) i nadokupili po još nižoj cijeni. tako su amortizirali pad udvostručavanjem broja dionica.
ovdje je vrlo vjerojatno moguć i neki peak kao što je i u ingri bio skok na 12 kn. dakle, do sada su vrlo vjerojatno prodavali oni koji su dionicu kupili po 30 kn, ili oni koji su prodali uz veliki gubitak, no i ponovo kupili nakon daljnjeg pada. vjerujem da bi se ovo stabiliziralo jednom blok kupnjom. enormna zarada za buregdžije. a ka’će, ne znamo.



Na bidu je 11 skrivenih naloga među prvih 20 ??

puno puta se pokazalo da imaju samo po 1 skrivenu dionicu
[/quote]
Danas se pokazalo da su svi skriveni nalozi bili ‘puni’ (10x izložena vrijednost)
Bilo je skriveno cca 1700-1800 komada.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ma samo da ova bagatela potraje 🙂
Jel ima jos neko za prodaju?




Na bidu je 11 skrivenih naloga među prvih 20 ??

puno puta se pokazalo da imaju samo po 1 skrivenu dionicu
[/quote]
Danas se pokazalo da su svi skriveni nalozi bili 'puni' (10x izložena vrijednost)
Bilo je skriveno cca 1700-1800 komada.
[/quote]uglsvnom svi poklopljeni ,neka takvih sto vise

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Danas se pokazalo da su svi skriveni nalozi bili 'puni' (10x izložena vrijednost) Bilo je skriveno cca 1700-1800 komada.

pa baš i nije ako je ukupan promet bio 1578 komada

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


dakle, do sada su vrlo vjerojatno prodavali oni koji su dionicu kupili po 30 kn, ili oni koji su prodali uz veliki gubitak, no i ponovo kupili nakon daljnjeg pada. vjerujem da bi se ovo stabiliziralo jednom blok kupnjom. enormna zarada za buregdžije. a ka'će, ne znamo.

Misliš da su prodali? tko je iz top 10 prodao?
Mislim da nitko nije kupovao po 30 tko je dalje od tih glavnih pozicija. Ja i jučer pokupio par komada, a da opet dođe na 30, ee to bi bilo zakon

New Report

Close