ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

35 milijuna dolara plus kamate

Vaš link …

Ovo je definitivno odlična vijest,ali me strašno zanima kada su zaprimili
presudu Arbitražnog vijeća,te kada je pokrenut postupak naplate tih potraživanja

Vjerovatno su morali čekati s objavom na ZSE da se popuni gap prema TA

@ kolega Inverter kapa do poda za Vaše znanje [emo_palacg]


stiže izvješće koje će biti loše tako da imamo priliku potiho i polako pokupiti kome ne odgovara ova cijena

danas objavljen kvartalni rezultat bocimara, 40 bulkera napravilo 40 milja gubitka. milijun dolara po brodu. kladim se da će ATPL biti bolja [emo_smijesak]

a trebali su još šutit sa ovim obavjestima, da dođemo i ispod 200, hehh

jutrošnja cijena od cca 210 kn je koliko? oko 40 mil dolara tržišne kapitalizacije, skoro koliko dobivao nazad od kineza :))

mislim da pozitivan ishod spora nikad nije bio upitan, uprava je dovoljno ozbiljna da je to bilo jasno čim su navodili u FI da nema sumnji u to i da zbog toga nema potrebe raditi ni bilo kakva rezerviranja. ali je izvrsno što će biti u pravom trenutku, cash će jako dobro doći.

http://www.dryships.com/pages/report.php

Obavijest o okončanju arbitražnog postupka
Atlantska plovidba d.d. izvještava da je u srpnju 2013.g. obavijestila o otkazivanju dva broda/novogradnje u kineskom brodogradilištu. Nakon otkazivanja tih brodova pokrenuta su dva arbitražna postupka.
Nakon dovršetka tih arbitražnih postupaka zaprimljene su i presude Arbitražnog vijeća kojima su Atlantskoj plovidbi d.d. priznata sva potraživanja u punim iznosima. Na temelju takvih presuda Arbitražnog vijeća pokrenut je postupak naplate tih potraživanja od kineske banke koja je jamčila povrat uplaćenih sredstava.

http://www.atlant.hr/novost_opsirnije.php?id=422

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

znao je ovo neko od jutra ….. 200 kom po jednoj oa 200 po drugoj strani

pepe7

Izgleda da je scrapping poceo djelovati na vozarine. Gdje se mogu vidjeti podaci o scrapu, orderbooku, floti itd.? A bez da platim.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

serislave, na koje promjene na vozarinama misliš? pa BDI je cijeli tjedan između 599 i 601.

Govorim o zadnjih mjesec dva. Bio je oko 550, ne?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Gdje se mogu naci podaci koje sam spomenuo?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close