ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

23.01.08. 17:46:01 NEWS-H1232859

Otvoren Svjetski gospodarski forum: Soros poziva vlade da interveniraju

ZAGREB, 23. siječnja 2008. (Hina) – Godišnji sastanak Svjetskoga gospodarskog foruma (WEF) u Davosu otvoren je u srijedu pozivima supredsjedatelja poslodavcima neka pokažu inovativnost i suradnju u upravljanju kako bi odgovorili na izazove kao što su gospodarska nestabilnost i klimatske promjene, stoji na internetskim stranicama WEF-a.

Milijarder George Soros pozvao je u srijedu vlade na masovnu injekciju regulative i nadzora nad financijskim tržištima čije su pretjerane slobode, drži Soros, izazvale “ne jednu redovitu krizu, već kraj jednog doba”.

“Vlasti se moraju uključiti i pregledati knjige financijskih institucija i dati jamstva da će spasiti, čak preuzeti banke koje su postale nesolventne”, rekao je, a prenosi agencija Associated press.

Soros je predvidio preraspodjelu moći i bogatstava jer će recesiju u razvijenom svijetu pratiti suprotni trend u zemljama u razvoju.

Pozdrav iz Kine!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Sutra bi stvarno mogli up,najvažniji bodari za rasuti teret završili su u zelenom..

Diana Shipping Inc. DSX 22.93 +0.59 (+2.64%) 1.71B
DryShips Inc. DRYS 55.34 +1.48 (+2.75%) 2.03B

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Mislim da će sutra ujutro biti pakleno na burzi, amerika je skoro sva u zelenom, a i Kina se zeleni..jedino naša Atlanska tone, krene na bolje i onda veliki prasak u crveno…Sutra bi i bdi mogao biti u blagoj nuli..


Sutra bi stvarno mogli up,najvažniji bodari za rasuti teret završili su u zelenom.. Diana Shipping Inc. DSX 22.93 +0.59 (+2.64%) 1.71B DryShips Inc. DRYS 55.34 +1.48 (+2.75%) 2.03B

na osnovu čega takav optimizam za ATPL kada je DRYS bio u studenom 120, a danas je 55, dok je Diana Shipping u studenog bila 40, a danas je 23. To bi značilo da bi se ATPL trebalo trgovat oko 2.000.
Jeste slušali Rohatinskog kojeg znimno cijenim o inflaciji, gospodarskom rastu…
ovaj tjedan dosta sam dionica prodao(ne samo ATPL) a bogami ću i sutra


Sutra bi stvarno mogli up,najvažniji bodari za rasuti teret završili su u zelenom..

Diana Shipping Inc. DSX 22.93 +0.59 (+2.64%) 1.71B
DryShips Inc. DRYS 55.34 +1.48 (+2.75%) 2.03B


malibu ucini nesto s tim avatarom ne mogu ga ni vidjeti[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


malibu: ” Sutra bi stvarno mogli up,najvažniji bodari za rasuti teret završili su u zelenom.. Diana Shipping Inc. DSX 22.93 +0.59 (+2.64%) 1.71B DryShips Inc. DRYS 55.34 +1.48 (+2.75%) 2.03B ” malibu ucini nesto s tim avatarom ne mogu ga ni vidjeti[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

moracu ga promijeniti jer sam se prestrašio tvojih rogova[,
ja sam dobar medo,samo spavamlol] [lol] [lol]

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

dobra….

znas malo mi je cudno, medo, a samo dobre vijesti, mozda je to ono sto nam je falilo na ATPL[lol] [lol] [pray][pray][pray][pray]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


malibu: ” Sutra bi stvarno mogli up,najvažniji bodari za rasuti teret završili su u zelenom.. Diana Shipping Inc. DSX 22.93 +0.59 (+2.64%) 1.71B DryShips Inc. DRYS 55.34 +1.48 (+2.75%) 2.03B ” na osnovu čega takav optimizam za ATPL kada je DRYS bio u studenom 120, a danas je 55, dok je Diana Shipping u studenog bila 40, a danas je 23. To bi značilo da bi se ATPL trebalo trgovat oko 2.000. Jeste slušali Rohatinskog kojeg znimno cijenim o inflaciji, gospodarskom rastu… ovaj tjedan dosta sam dionica prodao(ne samo ATPL) a bogami ću i sutra

Pa šta ti misliš da će ATPL vječno padat,pročitaj malo analizu poduzeća,po tebi vrijedi 2000 a mirovinci su se ukrcali na 3500,jedna od najlikvidnijih dionica,***obrisano***
Ti samo rasprodavaj a ja ću i dalje dokupljivat pa da vidimo ko će više zaradit

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

malibu:

Sutra bi stvarno mogli up,najvažniji bodari za rasuti teret završili su u zelenom.. Diana Shipping Inc. DSX 22.93 +0.59 (+2.64%) 1.71B DryShips Inc. DRYS 55.34 +1.48 (+2.75%) 2.03B

na osnovu čega takav optimizam za ATPL kada je DRYS bio u studenom 120, a danas je 55, dok je Diana Shipping u studenog bila 40, a danas je 23. To bi značilo da bi se ATPL trebalo trgovat oko 2.000.
Jeste slušali Rohatinskog kojeg znimno cijenim o inflaciji, gospodarskom rastu…
ovaj tjedan dosta sam dionica prodao(ne samo ATPL) a bogami ću i sutra

ako ćemo tako gledati od nove godine uzmimo da je atpl bio cca 1000 kn, a DRYS 16$ pa onda usporedi što je više raslo… ti prodaj, drugi će zato kupovat…

boys, sto se uopce uzbudjujete, tip ima istu retoriku kao i na moj novac, ako zeli nekog pecat na bidu, nek peca

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

evo vipy promio sam avatar da ti pomognem sa tim tvojim medvjedom[lol] [lol]

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close