ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…. Je li smanjujes prosjek??

Više ne.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

A ako ne smanjujes prosjek na ATPL(blue chip dionica) onda najbolje ulozi u staklenike(tzv green chip dionica) za na brzinu vratit dio izgubljenog.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.dryships.com/pages/report.php
divota[emo_smijesak]

Prodali dionice po 320 kn i sad namjerno pritišću ask sa manjom količinom dionica (prvi 5-7 naloga,a ostali nalozi stavili po veće količine cca 150,300 kom)
i guraju jednu ispod druge da sruše dionicu na 200-220 kn.
Sa bida se povukli i dionica pada slobodnim padom svaki dan sa manjom količinom.

O ovome sam pisao kad se prodavalo po 320 kn i kakve got vijesti bile pozitivne/negativne dionicu će srušiti na oko 200 kn.

Bio sam uvjeren da ce dno biti negdje oko 245 (prije odbijanca)al sad vidim da će ostvariti ono što su zacrtali.

Jbg kupio po 252-255 prije par dana….opet dugoročni!!![emo_bijesan][emo_bijesan]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Prodali dionice po 320 kn i sad namjerno pritišću ask sa manjom količinom dionica (prvi 5-7 naloga,a ostali nalozi stavili po veće količine cca 150,300 kom)
i guraju jednu ispod druge da sruše dionicu na 200-220 kn.
Sa bida se povukli i dionica pada slobodnim padom svaki dan sa manjom količinom.

O ovome sam pisao kad se prodavalo po 320 kn i kakve got vijesti bile pozitivne/negativne dionicu će srušiti na oko 200 kn.

Bio sam uvjeren da ce dno biti negdje oko 245 (prije odbijanca)al sad vidim da će ostvariti ono što su zacrtali.

Jbg kupio po 252-255 prije par dana….opet dugoročni!!![emo_bijesan][emo_bijesan]

Sve potpisujem, prvo ce na 200 da bi zatim mogla na 900, deja vu. Ali zasto dugorocni, prodas danas I vratis se na 200. Znas onu tehniku americkih kucanic, prodaju nakon tri dana crvenila ili kupuju nakon tri dana zelenila. Mnoge su se obogatile.

Prodao danas sve. Uknjižio gubitak od cca 60%. Lijepi pozdrav . I možda se vidimo ako dotakne 200kn.[emo_naivan]

jel može negdje link gdje je objavljeno to da će na 200? jel na ZSE? a jel piše i koga se može tužiti ako ne padne do 200?

Uložio sam 79000kn , a dobio sam 34000kn.
A razlog zbog kojeg sam prodao ATPL je: idu mi na živce ove niske vozarine, od kad sam kupio dionicu posluju s gubitkom, i najvažnije : nema mi logike da prodajem ADRS, KODT, RIVP a da držim ATPL.


jel može negdje link gdje je objavljeno to da će na 200? jel na ZSE? a jel piše i koga se može tužiti ako ne padne do 200?

Da, na ZSE. Potražite ATPL, otvorite zadnji financijski izvještaj i čitajte sa razumijevanjem. Meni se osobno 200 čini previše optimistično ali to ovisi o vašim preferencijama 🙂


a jel piše i koga se može tužiti ako ne padne do 200?

tuži navlakače koji su prije FI ovdje pisali da će ATPL na 400 kn!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

pa realno i ovih 240kn je pristojna cijena s obzirom na sve.


a jel piše i koga se može tužiti ako ne padne do 200?

Za pritužbe na rad uprave, cijenu dionice na burzi i sl. tu je skupština dioničara…

New Report

Close