ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma ne mogu vjerovati!!! Ako smo blizu preokreta ili već u njemu, opet ću gledati kako raste i uzalud čekati ju na 200, pa ću ponovno ući unutra kad bude debelo iznad 300 i blizu 400, kad već ovi koji sad kupuju lagano prodaju i opet ću se čuditi zašto sam preko dionica ostavio gaće na štapu. Nevjerojatno.
Malo me eto uhvatio strah što sam sve prodao na 27x i 28x i to ono što sam kupio na 7xx, čekajući i možda ne dočekajući da padne na 20x i niže. Briljantna taktika.

Vidiš, ja sam naučio čitati signale.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

nedavno sam napisao da ne treba gledati kolegu invertera negativno kad je spominjao 220…odavde nam više i nije predaleko to kaj ne kolege ? ..osobno sam sad na 320 pogriješio što se nisam riješio makad dijela , mada sam vidio dobro da je iskrcavanje trajalo i to je mogao biti znak da se nekaj loše kuha..vjerovao sam gosparima..a oni mrtvi hladni revaloriziraju flotu ..prodaju das beste Hotel…ovak sada i mi i adplastičari pušimo od ATH prošle godine debelih 50 tak % već ..njih s..bala rusija..nas ..bdi, kina ..ceo svet se urotio protiv nas haha.. lepo smo se zavaljali sad tu ..sad je doba akumulacije ..treba se krcati ..


220…odavde nam više i nije predaleko to kaj ne kolege ? ..osobno sam sad na 320 ..treba se krcati ..
maratonca cekam za poklon..
220 kn nije konacno dno..niti 200 kn vec puno nize…ali moderator brise li brise…neka neka…zahvalite njemu sto cete zbrajati minuse po 50 70 %

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

A naravno da 220 nije konačno dno, konačno dno je NULA. E sad da padne još 50-70% to bi bilo fantastično 🙂 Budemo pametniji kroz koji mjesec ili godinu ako budemo živi

Dionice se kupuju kada se o njima crno piše a imaju perspektivu! A ovo je ta! Danas kupio..

Cijena dionice ATPL u USD

u 12.2012 kad je bilo dno cijena je bila oko 200 kn uz tečaj dolara oko 5,52. Dionica je vrijedila 36,23 USD.

03.03.2015 (jučer) završna cijena je bila 250 kn, uz tečaj USD od 6,83.
Dionica je vrijedila 36,60 USD.

Uspješan dan svima!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Cijena dionice ATPL u USD

u 12.2012 kad je bilo dno cijena je bila oko 200 kn uz tečaj dolara oko 5,52. Dionica je vrijedila 36,23 USD.

03.03.2015 (jučer) završna cijena je bila 250 kn, uz tečaj USD od 6,83.
Dionica je vrijedila 36,60 USD.

Uspješan dan svima!

mozemo cijenu I u chf izraziti, onda je jos povoljnije. ali imas pravo. prodavao se eur I po 7,20 da se kupe dionice koje su dobrano zveknule.

K-PAX
mala dopuna:

u 12.2012 BDI ja bio oko 750 bodova, cijena 200 kn.

03.03. 2015 BDI je 550 bodova, cijena 250 kn.


Dionice se kupuju kada se o njima crno piše a imaju perspektivu! A ovo je ta! Danas kupio..

to vrijedi za one što imaju milione. za male na zse je uvijek pametnije d se ukrcaju u zeleni vlak. tko pogodi par stanica majstor je, ali uvijek je bolja jedna prema gore nego dvije prema dole. kako stvari stoje ovdje podzemna dere.

who dares, wins

jučer sam mislio kupovati, danas više ni to


Cijena dionice ATPL u USD

u 12.2012 kad je bilo dno cijena je bila oko 200 kn uz tečaj dolara oko 5,52. Dionica je vrijedila 36,23 USD.

03.03.2015 (jučer) završna cijena je bila 250 kn, uz tečaj USD od 6,83.
Dionica je vrijedila 36,60 USD.

Uspješan dan svima!

Sad još uključi bilance pa dovrši procjenu.

12.2014 K&R 129m $
12.2012 K&R 270m $

Podijelite dvije gornje brojke i pomnožite sa gornjom procjenom i imamo fer vrijednost u ovom trenutku.

Ne usuđujem se napisati rezultat jer ću ispasti druker a samo sam stavio u omjer kakav je vrijedio 2012. a taj omjer se poklapa i sa nekim drugim sličnim kompanijama vani trenutno.

New Report

Close