ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uostalom..
bio je I drys na 120 usd a sad je 0,9..
Pogledajte NM I DSX..na koliko su se trzili I na koliko se trenutno trze..
Po stranim dionicama ispada da su nasi brodari jos debelo precijenjeni..
pogledajte sami ako mislite da nije istina..

A BALVANA!!! :) :) :)

BDI 0,9 pct. til 553 point

Samo je pitanje dana kad će dobro potegnuti

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

obicno kad su svi optimisti dionica padne i obratno 🙂

imam atpl

treba biti realan..1q 2015 biti će loš sudeći po vozarinama..jer od 01.01.2015. BDI je na jako niskim razinama

vecini ljudi je lakse gledati kada gube , odnosno kad su u minusu , nego kada vide kako nesto raste i mijenja se smjer,a oni to nemaju u portfelju, onda bi svi zeljeli kupiti ne pitajuci za cijenu 🙂

naravno , ne kazem da dionica ne moze past, moje misljenje je da je ovo ok cijena, a vrijeme ce pokazat dal sam u pravu.

previse ljudi je rasprodalo i svi su u strahu, to mi je dobar signal, bolje nego kada su svi veseli i pricaju kako to vrijedi troduplo 😉

@havi

Što misliš koja će strka nastati kad netko dva/tri puta udari po asku,pa ovi koji su u prodavali opet željni kupnje i ovi koji su na iglama dali kupiti ili ne[emo_smijeh]
…i kad se ovi “lažni” nalozi sa aska povuću u trenz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


treba biti realan..1q 2015 biti će loš sudeći po vozarinama..jer od 01.01.2015. BDI je na jako niskim razinama

…i što onda kolega?
Pa to se već zna,a i zna se da će i 2q biti “možda loš” ali zato 3i4 bi možda mogli biti puno bolji.

Ne kupuje se dionica što je 1q 2015 loš već što će i kako će biti na jesen 2015 i u buduće.

Dok se mi budemo veselili kvartalima ekipa će Vam prodavati dionice kupljenje u ovom periodu,a i niže ,pa ćemo se čuditi tko to sad prodaje kad je sve bajno kao što smo se čudili prijašnjih godina.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

još sića uletila, 50tak komada pa nek se tavori do nekih sunčanih vremena za koju godinu


još sića uletila, 50tak komada pa nek se tavori do nekih sunčanih vremena za koju godinu

vidim da svi masovno dokupljujete ATPL…možda ćete na kraju ipak biti u pravu (po meni jako teško), no što ako ako ispadne da ste opet u krivu kao kad ste se nedavno trpali po 300 kn?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

@over
pa zasto odmah ne pokupis sve sa aska kad je ova cijena super I kad je proljece I kad ce sad rast bdi jedno mjesec dana..I kad si tako uvjeren..
ja da sam uvjeren da je to to..
ocistio bih vam sve do 300..

A BALVANA!!! :) :) :)

Ma ne mogu vjerovati!!! Ako smo blizu preokreta ili već u njemu, opet ću gledati kako raste i uzalud čekati ju na 200, pa ću ponovno ući unutra kad bude debelo iznad 300 i blizu 400, kad već ovi koji sad kupuju lagano prodaju i opet ću se čuditi zašto sam preko dionica ostavio gaće na štapu. Nevjerojatno.
Malo me eto uhvatio strah što sam sve prodao na 27x i 28x i to ono što sam kupio na 7xx, čekajući i možda ne dočekajući da padne na 20x i niže. Briljantna taktika.


Ma ne mogu vjerovati!!! Ako smo blizu preokreta ili već u njemu, opet ću gledati kako raste i uzalud čekati ju na 200, pa ću ponovno ući unutra kad bude debelo iznad 300 i blizu 400, kad već ovi koji sad kupuju lagano prodaju i opet ću se čuditi zašto sam preko dionica ostavio gaće na štapu. Nevjerojatno.
Malo me eto uhvatio strah što sam sve prodao na 27x i 28x i to ono što sam kupio na 7xx, čekajući i možda ne dočekajući da padne na 20x i niže. Briljantna taktika.

kolege će vam biti zahvalne

New Report

Close