ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A da se ovo prijavi malo uskoku i državnom odvjetništvu. Eto ja ću anonimno neka se istraži od 2009-danas, tko, kako i zašto. Mislim da je to legalno pravo svakog tko sumnja u neka kriminalna djela i manipulacije sa cijenama dionica koje su ovdje itekako moguće a kao što vidimo nekog zaštitnog mehanizma uopće nema. I još nešto, sada firma briše 1/3 vrijednosti.To znači da su financijska izvješća unatrag npr.7 godina bila krivo prikazana i da su dioničari ulagači bili prevareni prikazom krivih izviješća. Tko bi za to trebao odgovarati? Ljudima je nanešena ogromna šteta i nikom ništa.


Cijena toliko pada, nije jasna uprava, zašto trezor malo ne počisti barem da stabilizira cijenu, žalosno…

a zašto bi trezor kupovao? da bi se netko mogao istresti?

@Sokrat

Nitko vam nije kriv nego vi sebi samima. Računovodstvo nemam nikakve veze s potpuno realnim prikazom stanja imovine i ostaloga. Onaj koji to ne shvaća bi se trebao ostaviti dionica. To što ne razumjete osnovne računovodstvene stavke vam nije kriv ni USKOK niti HANFA, a niti ATPL. Za zaraditi novce na burzi je ipak potrebno neko znanje. Inače bi svi bili milijarderi

Oho..evo nas kod zazivanja uskoka I hanfe..
znaci prva tocka je odradena..

A BALVANA!!! :) :) :)

@Sokrat
Pričaš bajke…naravno da se vrijednost imovine mijenja iz godine u godinu, a možeš je ili ne moraš revalorizirati…
Iduća revalorizacija će ići u smijeru pozitive…

@alias, bumo vidli tko je zašto kriv i tko što zna i koliko je kome nešto jasno ili nije.

treba sačekati bar još jedno FI i tko želi tek onda kupovati kad krene panika i iskrcaj po bidu

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Evo mene s visibabama..

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $4339 (DOWN 49)
BPI Average of the T/C routes $4319 (UP 75)
BSI Average of the T/C routes $5289 (UP 96)
BHSI Average of the T/C routes $4527 (UP 105)

Ujedno da prijavim da sam se zarotirao iz TNPL i polako dokupljujem ATPL. Možda je prerano, pa necu grlom u jagode.

2013 dno vozarina panamaxa bilo 05.02.
2015 također.

2013 28.02. počeo rast dionice s 240 na 370.
2015 28.02. se ne trguje [emo_plazi]

Evo netko je stavio I nalog na 25kn

A BALVANA!!! :) :) :)


u 2013. ukupno dodano 268 tm ili 7.4%, od toga kina 164 tm
u 2014. povećanje 146 tm ili 3.7%, od toga kina samo 29, indija 34, ostatak azije 27

da, u 2013 je bio kineski uvoz ugljena +30/40 mt, a u 2014 -30/40 mt. otprilike isto je bilo i s niklom/boksitom.


Mene su isto ismijavali kad sam im govorio da prodaju…sad samo gledajte
sve vjesti su loše loše loše loše izvješće vozarine nas dnu smanjenje imovine za 1/3 ….ATPL nema ovdje budućnosti najmanje godinu dvije do tada će druge dionice rasti duplo
a ovo ce se povlaciti po dnu..
ima na ZSE puno boljih prilika
Žao mi je vlasnika ali ste svi imali itekoliko vremena za iskrcaj.
cudo da nije pocelo tonuti puno ranije još prije ovog groznog izvjesca.

a evo ja nisam bio prodao kad je bilo 320,, a eto i danas mi je uletila fina količina, jbga pokupilo me kao na 195 prije 2-3 godine

nadam se da će još malo rokut sljedeći tjedan. Nemogu vjerovat da sam počeo guštati na padu ?? valjda sam otišao kvragu :))))

New Report

Close