ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mene su isto ismijavali kad sam im govorio da prodaju…sad samo gledajte
sve vjesti su loše loše loše loše izvješće vozarine nas dnu smanjenje imovine za 1/3 ….ATPL nema ovdje budućnosti najmanje godinu dvije do tada će druge dionice rasti duplo
a ovo ce se povlaciti po dnu..
ima na ZSE puno boljih prilika
Žao mi je vlasnika ali ste svi imali itekoliko vremena za iskrcaj.
cudo da nije pocelo tonuti puno ranije još prije ovog groznog izvjesca.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Sad mi je žao što nisam sve prodao.

I ja bih kupio ATPL je dobra firma i valjda ce preziviti ovo najgore razdoblje za nju ali kao dionica ne vidim skoru buducnost shodno i iduce izvjesce ce biti lose bdi je u komi
kupio bih za 200 sve ostalo mi se cini preriskantno….
Samo pogled na krivulju grafa ukazuje na padajuci noz a to vise ne lovim
lovio sam nekada pa sam se naucio pameti……

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

A sta ce bit pozitivno sa ovakvim vozarinama.?

A BALVANA!!! :) :) :)

Pa to je žalosno, jer je sve tako neizvjesno, nafta se oporavlja ali vozarine ne. Kada će?


Pa to je žalosno, jer je sve tako neizvjesno, nafta se oporavlja ali vozarine ne. Kada će?

Za razliku od serija s happyendom, burza je po definiciji neizvjesna, isto tako i vozarine.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Ali barem nekretnine u du izgleda idu. Prodano je više od pola, do kraja godine moglo bi sve.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Ovdje prava bježanija. Koliko je ostalo dioničara???Ne vjerujem da ih je ostalo više od 500. Ima li netko inforamciju.

u 2013. ukupno dodano 268 tm ili 7.4%, od toga kina 164 tm
u 2014. povećanje 146 tm ili 3.7%, od toga kina samo 29, indija 34, ostatak azije 27

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.


Cijena toliko pada, nije jasna uprava, zašto trezor malo ne počisti barem da stabilizira cijenu, žalosno…
trezor je svojih 10% podjelio za dividendu prije 5 god.
btw. sve ide prema planu [emo_beztona]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ovdje prava bježanija. Koliko je ostalo dioničara???Ne vjerujem da ih je ostalo više od 500. Ima li netko inforamciju.
Mislim da ti fali još jedna nula

Mene pad na ovakvom kikiriki prometu uopće ne zabrinjava…

New Report

Close