ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda da dioničarima polako popuštaju živci s ovom dionicom i sve se više prodaje po bidu

Ignore: KressoM, delux

Maknuo nalog s bida, ovi prodaju ne pitajući za cijenu, tako da ih čekam niže.

Što se to ovdje događa?


Primjećujem kod ovog drybulk sektora uvijek istu pojavu koja uzrokuje niske vozarine koje bi mogle trajati čitavu vječnost.
Od 2009. na dalje uvijek postoji gomila optimista koji naručuju novogradnje jer će uskoro "oporavak" vozarina. I dan danas opet imamo novu gomilu optimista koji naručuju nove brodove jer će oporavak "2016 ili 17. Čim malo posustane hiperprodukcija brodova ponovo ista priča i bdi je tu gdje je i zbog takvih će tu dugo i ostati. Ne može svjetska trgovina toliko rasti koliko optimisti mogu novih brodova naručiti.

Bit ću malo bezobrazan ali iskren: menađeri , direktori i uprava brodarskih kompanija trebaju nazvat onog m*lca koji je spustio BDI i reći mu: DRAGI M*LAC MI TI NEČEMO VOZIT PO TIM CJENAMA , A TI SI SAM KUPI BRODOVE I VOZI PO TIM CJENAMA , VEĆ ČEMO BRODOVE SPARKIRAT DOK NAM NE DAŠ PONUDU DA VOZIMO S DOBITI, AKO NAM U ROKU OD 2-3MJESECA NE DAŠ PONUDU DA VOZIMO S DOBITI , LIKVIDIRAT ČEMO FIRME PRODAT BRODOVE PO REALNOJ TRŽIŠNOJ VRIJEDNOSTI , AKO IH NEČEMO MOĆI PRODAT PO REALNOJ TRŽIŠNOJ VRIJEDNOSTI , NATOVARIT ČEMO IH SA C4 I POSLAT NA DNO TIHOG OCEANA. Pa baš me zanima kako bi taj m*lac reagirao? Jer mi dioničari smo već i ovak i onak po***ili.

pucaju margini, drugo, tehnički ne vidim više prepreke do 200. Nažalost, jučer sam morao odrezati prije nego bude kasno.

Ovo izgleda jako lose.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Fascinantno je da od brodara samo ATPL pada.

Što se čudite?????….pogledajte na ostalim dionicama uopće nema kupnje.
Izgleda da su odlučili izmasakrirat sve dionice[emo_bijesan]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Frenki..ovo izgleda jako dobro kako bi tek moglo izgledat..

A BALVANA!!! :) :) :)

Cijena toliko pada, nije jasna uprava, zašto trezor malo ne počisti barem da stabilizira cijenu, žalosno…

Koja manipulacija od icapitala. Prikazali su EBTDA -588m umjesto +129. EBTDA uključuje vrijednosno usklađivanje.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

to je kapitulacija na ZSE način. sasvim je dovoljno da jednom kolegi s malo više dionica popuste živci i krene prodavati svoje 2000 dionica ili više.

New Report

Close