ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

piše u jednoj knjizi: “kad dionice loše stoje na burzi, priušti si dobar ručak i čašu dobrog vina.” – dugooo se već ne treznim 🙂

2700 je vrijeme koje se čeka[cool]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


hahaha..da bar..ne zavaravajte se da smo dotaknuli dno,bojim se da kaos tek dolazi..

Kad sam jutros vidio indekse kineza pozlilo mi je… Tako da se bojim da ste kolega u pravu… Nadao sam se da je kraj padu kad je BDI počeo okretati u petak i odmah pokupovao ATPL, ali nažalost…

Pa ako kaos dođe, sami ćemo ga izazvat, ko nam je kriv kad prodajemo po ovim bagatelnim cijenama

u potpunosti se slažem s poštovanim CHE,
zašto prodavati?ima npr. samo jedan jedini valjani razlog, a to je da si popravimo ulaz! bolje malko izgubiti, prodati, pa uskočiti jeftinije! naravno tko ne riskira ne profitira! činjenica da stanje nije blistavo, ali definitivno atpl-nije dionica za daytrading, već dionica za ozbiljno dugoročno ulaganje.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

Večernji danas :
“Prema nekim analitičarima, danas su u rasprodaju krenuli strani investitori ne pitajući za cijenu kako bi izbalansirali gubitke na domicilnim tržištima, te mali dioničari. Investicijski fondovi uglavnom su čekali ili kupovali, no nitko nije siguran hoće li se ovakav oštar pad zaustaviti, nastaviti istom žestinom ili nastaviti laganiji pad.”

[color=blue][b]Dovoljno... nikad nije dovoljno.[/b][/color] [i][/i]

Ma sve je dobro krenulo.

Barel nafte otišao ispod 90 USD.

Dolar ojačava prema EUR-u.

kad nam počnu rasti dionice ATPL PROBIT ĆE 4000 HRK. [cool]

citiram iz poslovnog.hr:

“Atlantsku plovidbu spašava kinesko tržište

Nakon prošlogodišnjega rasta cijene 232 posto, dionica Atlantske plovidbe početkom ove godine zabrinula je investitore padom od osam posto, pa je u utorak taj brodar trgovanje zaključio na 3200 kuna. No, pad je očekivan i kratkoročan, smatraju analitičari.

Atlantska plovidba u trećem je tromjesečju prošle godine ostvarila 165,7 milijuna kuna neto dobiti, odnosno 95 posto više nego u istom razdoblju godinu prije. Ukupni su prihodi porasli 14,5 posto, na 1,003 milijarde kuna. Istodobno su rashodi rasli mnogo sporije, samo 4,5 posto, te dosegnuli 825 milijuna kuna. Iako su se prilike na svjetskom tržištu u međuvremenu znatno izmijenile, analitičari nisu pesimistični i jednako dobre rezultate očekuju i u posljednjem tromjesečju.

“Pad BDI indeksa vozarina bio je očekivan zbog duga razdoblja rasta, no 30-postotni pad u posljednja dva mjeseca ipak je izazvao veliku korekciju. Unatoč tome, dionice brodara imaju dobre fundamente, pa bi negativan trend trebao biti kratka vijeka”.

“Početkom godine Kina, kao najveći korisnik brodskog prijevoza, pregovara o novim ugovorima, pa indeks pada. No, kao najpropulzivnije gospodarstvo Kina ne može predugo kalkulirati s pregovorima i zato će indeks ponovno porasti, a s njime i Atlantska plovidba”.
[proud][proud][proud]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

strani investitori su zaista kao zecevi,cim cuju sum,trk nazad u sumu…ovo je sve njihovih ruku dijelo..ja sam mislio da su se zadnji put istovarali..no ocito nisu..pozdrav

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

ovo se zove iskorištavanje situacije za rušenje cijene, sad je staviio 700 komada na prodaju???

dode fond i postavi 700kom prodaje na 2700kn cisto da stvori psihološku barijeru……….. a onda se po forumima sere po drhtavim ručicama itd. …….veliki rade sta hoce i gotovo

Katastrofa…..

Broker zatrpan nalozima za prodaju

New Report

Close