ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dakle sad kad se sve smirilo nastavlja se iščekivanje sezonske nabave i/ili jadroplova, samo 50 kuna niže? nema veze bar je prilika 🙂 prije dvije godine je sezonska nabava u ožujku pogurala dionicu sa 240 na 370.


razmisljanje, smanjit temeljni kapital i stvorit neke uvjete za preuzimanje od postojecih vlasnika ?

Gle, mislim da nema načina da uprava i veći igrači jednostrano smanje temeljni kapital jer je raspršenost velika, a koliko znam za tako nešto treba barem 50%, ispravite me ako griješim. Nema teorije da bi i jedan mali pristao na to, osim ako i sam ne bi dobio priliku da uđe po niže.

Ovdje se radi o revalorizaciji koju je naprosto trebalo napraviti, predugo se vuklo. A od petka na ovamo nije se promijenio niti jedan aspekt poslovanja firme. Osim što su brodovi i mi svi skupa 3 dana stariji.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

keš na računu 116 milijuna kuna+ potraživanje od škvera 203 mil kn=319 mil kn ili 228 kuna po dionici!!!samo to i stara upravna zgrada vrijedi više od ove komedije na ZSE

Što se događa????

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

oprez!

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Lapad,
Taj škver će prije u stečaj nego isplatiti Atpl 35 mil dolara.
Da bi imao toliku dobit mora napraviti 20 brodova tipa panamax, a za to im treba dvije tri godine.

prosječna danas je 274 kn, ali netko je na silu stjerao ATPL u +blokadu na 290 kn i to sa 2 (dva) komada [emo_zloban]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


keš na računu 116 milijuna kuna+ potraživanje od škvera 203 mil kn=319 mil kn ili 228 kuna po dionici!!!samo to i stara upravna zgrada vrijedi više od ove komedije na ZSE

Z/ašto je komedija…pogledaj vani brodare koliko su pali i na kojim fundamentima se trže.
Da ih je atpl pratila sad bi bila debelo ispod 100 kn..
Neznam o čemu pričaš uopće…a 1 kvartal će bit katastrofa sa ovakvim vozarinama koje su najmanje u zadnjih 40 godina..
Stvarno vas ne kužim…sad kad se popunio gap smjer ćete uskoro vidjet..
neću ni govorit ni drukat ali ja ovo nebih kupovao ( u trenutnoj situaciji).
Padajući nož je jako opasan..
Na bidu jesam ali puno manje nego loi je cijena tranutno.

A BALVANA!!! :) :) :)

Gap se popunio pa sad može natrag..zato je netko stjerao..!!!

A BALVANA!!! :) :) :)


Lapad,
Taj škver će prije u stečaj nego isplatiti Atpl 35 mil dolara.
Da bi imao toliku dobit mora napraviti 20 brodova tipa panamax, a za to im treba dvije tri godine.

Ne garantira za taj novac škver nego kineska državna banka, kao i za sve poslove koje ATPL radi s kineskim škverovima. Ovdje se vjerovatno radi o sporu, ali u svakom slučaju, bio ATPL u pravu ili ne, ne može ostati bez imovine. Ili novac ili brodovi po nekom novom ugovoru.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

serislav,
Ako garantira državna banka onda će dobiti pare kad prodje taj spor, sud.
Volio bih kad bi netko dao potvrdu da garantira za te novce državna banka. Treba ih pitati ili kad bi barem davali godišnje izviješće kakvo daje sam zapadni svijet pa bi pisalo.

Ako ovako nastavi možda uspijemo i prodati po 300 kn danas. Jučer tko nije stigao danas mu je prilika.

New Report

Close