ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

274,99

Koliko je sad cijena?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

meni jedno nije jasno, ako postoji toliko imalaca ove dionice koji su dosad bili tako neinformirani da su mislili da se za brodove ATPL na tržištu trenutno zaista može dobiti po 30 mil dolara pa sad kad su saznali da nije tako hoće prodati po dajštadaš, kako to da svi ti slučajni imaoci nisu prodali svih ovih prošlih tjedana na vijesti o BDI-u koji se ruši u ponor? ili oni ni ne znaju da postoje nekakvi brodarski indeksi?

To je bilo otprilike to.

Tko je prosuo prosuo je. Bez veze. Sad se svi moraju kopati iz duplje zbog nekoliko drhtavih ručica koje će sad opet kupovati skuplje nego su prodavali. Eh, što ti je život.

Gorgija, ti si upravo postavio pitanje smisla života. Očekuješ da ti netko da odgovor?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ma o kojem oporavku govoriš,gubitak 750mil kn,a ne za boravi ono šta su prodali i sa čim su smanjili gubitak,vozarine nemaju tendenciju rasta,ovo prijatelju vodi ka onom najgorem.Ovo je na zse najprecjenjenija dionica.Suludo je postavjati nalog na bidu na bilo kojoj cijeni

Daj recite koja je bila najniže cijena i koji je bio promet na toj cijeni

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

261,90 najniža. Sad je promet 218 tisuća kuna.
Prosječna 268,88 kuna.
Na najnižoj je prodano oko 50-tak dionica.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Hvala kolega…jos samo nesto.
koja je sad cijena

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Oko 260 najniža, ne znam, oko 50-70 tisuća kn na toj cijeni, prvi šub je to bio. Sad je oko 270. Stabilizacija. Sad je ovih dana važno kako će se ponašati panamaxi i supre.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

270 kuna zadnja trenutno.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

cca 90 komada na 261.90


meni jedno nije jasno, ako postoji toliko imalaca ove dionice koji su dosad bili tako neinformirani da su mislili da se za brodove ATPL na tržištu trenutno zaista može dobiti po 30 mil dolara pa sad kad su saznali da nije tako hoće prodati po dajštadaš, kako to da svi ti slučajni imaoci nisu prodali svih ovih prošlih tjedana na vijesti o BDI-u koji se ruši u ponor? ili oni ni ne znaju da postoje nekakvi brodarski indeksi?

a uprava još i najavi što će napraviti [emo_smijeh]

New Report

Close