ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

može komentar vezano za ovu Stojićevu izjavu

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=06da122d-bc61-46ed-959d-056b36001725

link nema direktne veze s ATPL ili brodarima, ali ako je netko zeljan napisati komentar bio bi mu zahvalan

pozdrav


Pitanje je koliko TA ima utjecaja u ovom scenariju.

Samo sam te čekao … povijesničaru …

TA nema apsolutno nikakvog utjecaja na kretanje dionica. Ona odražava stanje tj. psihologiju tržišta.


I na JDPL je TA malo omanula… psihologija krda rusi i FA i TA analize i to je to.

Nije uopće omanula, nego je pokazala upravo tu psihologiju krda. Pitanje je kakva će nam sutra svijeća biti: ćelava ili sa sjenama. Ako bude crvena i ćelava …
[cry]

I love the Smell of Profits in the Morning

Pitanje je koliko TA ima utjecaja u ovom scenariju. Tko moze prognozirati sto ce se dogoditi? I na JDPL je TA malo omanula… psihologija krda rusi i FA i TA analize i to je to. Ne treba dubljih analiza, bojim se. Dok su “americki” brodari i bozanski BDI padali, dotle se to objasnjavalo tako. U petak “americki” brodari rasli, BDI se stabilizira a ZSE brodari i dalje padaju…


Imam dosta JDPL i nešto atpl, trenutno sam u minusu dosta, pogotovo na jdpl, a mi ne pada na pamet prodavati, necu ni dokupljivati jer sem ulupao sav preostali keš u JDPL u petak, da si znižam prosjek. Zakljucio sam, da pored kraja pada BDI , rasta bulkera u US i prognoza analtika za taj sektor ne mogu fulati sa kupnjom.Još sam istog mišljenja, samo mi je žao da nisam sacekao koji dan s dokupom.IMHO na srednji rok 1-2 godine nema greške ulaziti na ovima razinama, a pogoditi dno nije jednostavno.Sad sam na strong hold i ocekujem skori oporavak mojih mezimica..[proud]


može komentar vezano za ovu Stojićevu izjavu http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=06da122d-bc61-46ed-959d-056b36001725

Površno, samo da se nešto napiše.


na srednji rok 1-2 godine nema greške ulaziti na ovima razinama, a pogoditi dno nije jednostavno.Sad sam na strong hold i ocekujem skori oporavak mojih mezimica..[proud]

Pogodio si sa odabirom nicka ako već nisi sa ulazom
[lol]


.. TA nema apsolutno nikakvog utjecaja na kretanje dionica. Ona odražava stanje tj. psihologiju tržišta. sakai: ” I na JDPL je TA malo omanula… psihologija krda rusi i FA i TA analize i to je to. ” Nije uopće omanula, nego je pokazala upravo tu psihologiju krda. Pitanje je kakva će nam sutra svijeća biti: ćelava ili sa sjenama. Ako bude crvena i ćelava … [cry]

Ma znas da ti ja to nis ne kuzim, meni je ipak vazniji NAS Marin Drzic i ini novi brodovi no te tvoje crtarije po grafovima… samo znam da mi ta TA nekako uvijek prekasno stize

[wink][tongue]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

jedino pitanje ovdje je kada će veliki igrači reći basta. smatram da jednako kao što s nekoliko miliona kuna mogu potaknuti depresiju, mogu i euforiju. samo da krivo ne procjene trenutak i da štete postanu nepopravljive.


fazan: ” .. TA nema apsolutno nikakvog utjecaja na kretanje dionica. Ona odražava stanje tj. psihologiju tržišta. sakai: ” I na JDPL je TA malo omanula… psihologija krda rusi i FA i TA analize i to je to. ” Nije uopće omanula, nego je pokazala upravo tu psihologiju krda. Pitanje je kakva će nam sutra svijeća biti: ćelava ili sa sjenama. Ako bude crvena i ćelava … [cry] ” Ma znas da ti ja to nis ne kuzim, meni je ipak vazniji NAS Marin Drzic i ini novi brodovi no te tvoje crtarije po grafovima… samo znam da mi ta TA nekako uvijek prekasno stize [wink][tongue]

ajde limaru onda mjeri debljinu limova … a ostavi nama TA i komentare iste …

eh da, kad ono započinje najveći tulum na svijetu ???
[kiss][tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning

optimist:

na srednji rok 1-2 godine nema greške ulaziti na ovima razinama, a pogoditi dno nije jednostavno.Sad sam na strong hold i ocekujem skori oporavak mojih mezimica..[proud]

Pogodio si sa odabirom nicka ako već nisi sa ulazom
[lol]


Evo mojih ocekivanja za JDPL
1-2 godine = za 1 godinu bar 1300kn, za 2g. bar 2000 kn;

skori oporavak= do kraja veljace bar 850kn, 10% iznad mog prosjeka

A za ATPL bar 5000 za 1 godinu, a do kraja veljace 3500.

Teško je uvijek pogoditi ulaz, važni su targeti…[proud]

hahaha..da bar..ne zavaravajte se da smo dotaknuli dno,bojim se da kaos tek dolazi..


hahaha..da bar..ne zavaravajte se da smo dotaknuli dno,bojim se da kaos tek dolazi..

da li ti se bar malo crvene obrazi?

Datum pristupanja: 25.10.2007.
Lokacija:
Broj postova na forumu: 15 (0,17 dnevno)
Zadnja aktivnost na forumu: –
Potpis na forumu:
Zadnje sudjelovane rasprave:
LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.) 21.01.2008. 23:30
ATPL (Atlantska plovidba d.d.) 21.01.2008. 23:28
SNHO (SN Holding d.d.) 21.01.2008. 23:26
ZTNJ (Žitnjak d.d.) 20.11.2007. 16:56
DLKV (Dalekovod d.d.) 20.11.2007. 11:20
BEZ CENZURE – OPĆENITO 26.10.2007. 12:07

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

New Report

Close