ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čak i s prodajom hotela su natukli takav minus…kakvo će tek biti FI za 1Q?!?

Ignore: KressoM, delux

Puno bolji, jer je u ovom sada uračunato i odrađeno sve loše.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Zlonamjernici šire paniku bez veze.
Troškovi su iznosili 1.321,7 milijuna kuna i za 2,4 puta su veći od prošlogodišnjih 542,1 milijuna kuna. Ako isključimo vrijednosno usklađivanje dugotrajne imovine u iznosu od 717.846.049 kuna, isti su veći za samo smiješnih 11,4%.
FI za 1Q će biti zeleno jer je sve ružno sada iskazano.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Pa.. dalo se naslutiti. I pripremite se za još niz loših izvještaja. Tko nema želudac za debelo i olujno more, nek izađe ovdje.

tko nema želudac trebao je odavno izaći,, sad će se ulaziti,, samo da nađemo tko će nam prodavati 😉

ja bocno nesto ispod 300 ….

pepe7

Ja uzeo 150 komada po 297 kn….

Inače ovo danas trubim jer gledam kako je ekipa nonšalantna a BDI pada na 30-godišnji low, te izgleda da će još padati.
Ne čitam ovaj forum, pogledam tu i tamo zadnju stranicu, al pretpostavljam da svi govore ne može puno niže, ovo je dno?
Jeste li sigurni da imate dovoljno živaca, novca i vremena da dočekate uzlet?
Oprezno i ne pretjerujte sa izloženošću. Do daljnjega, osobno tretiram bulk sektor kao nož koji pada. Namjera mi je kupovati kad se promijene okolnosti.

Kao ptica phoenix

BPI Up



Čovjek pogrešno napiše cijenu umjesto 225 napisao sam 125 i odmah se uhvatite dna dionice.
Moje mišljenje ako izvješće bude negativno cijena bi mogla pasti do 280 kn,a ne na 125 koje vi pišete.
Ponosni sam dioničar ove ljepotice već duže vrijeme[emo_palacg]

Čekaj, ti očekuješ pozitivno izvješće?? 🙂 daj nemoj me zahebavat, pa uz ovakvo stanje na tržištu to bi bila magija. Zato cijena i je tu di je,,

sigurno ćeš kupovat veću količinu dionica na 0,28 BV uz pozitivno poslovanje, moš mislit 🙂

[/quote]

hehe,, kao šta smo i očekivali,, nadam se da ćete uspjeti srušiti još cijenu drugi tjedan

da da,do sada je bilo uvijek ono pravilo,ne hvataj nož koji je u slobodnom padu,jer ovo će sigurno još potonit,jer sljedeća izvješća isto tako neće biti dobra,ja uzeo pa prodao jer sam naslutio o čemu se radi..nek se lova kisa na novčanom,pa kad se stabilizira situacija,vraćam se,ali ne u ovoj godini sigurno….pozdrav i sretno….

Vjerujem da su dioničari ATPL-a (što sam i sam) svjesni značenja revalorizacije imovine. Ovo je tektonska promjena u dionici jer će se reflektirati na sve pokazatelje.
O tome sam pisao na str. 2939 ove teme, pa slobodno pogledate.

Nije mi drago da ovo ponovno proživljavam (prošao sam ovakve promjene u bilanci na LKRI, BLJE, DLKV…) i moram priznati da mi je toga već dosta.

Sada znamo da imovina čiji smo vlasnici vrijedi manje.

Imamo čist račun za dugu ljubav.

ŽIvjelo Valentinovo!

La vita e bella!

New Report

Close