ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dotakli smo dno, sad ćemo malo hodati po njemu.

Hektore nismo dotakli dno. Nema nikakvog parametra na bazi kojeg ti to mozes zakljuciti. To je mozda tvoja zelja. Ovaj pad nema veze sa trzistem brodskog prostora pa prema tome se i te kakav pad jos moze ocekivati.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

U.S. Markets closed for Martin Luther King Day.

http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikoni/ATPL-R-A,ZSE.html

jel se kome pali kliker

Postanite Eu-robovi

…posljednji puta kupovala sam ovu dionicu 04.12.2007.g. Bila je takva navala, da nisam stigla jednostavno kupiti
na 2.900 Navala je trajala sedam dana, cijena ATPL je narasla, i neki vrag mi je govorio da je previsoka
da ulazim u kupnju. Pa ipak, rukovođena činjenicom da je max cijena bila 3.800 kn činilo mi se bez veze,
da je prodajem na 3.500 kako su to neki na vrijeme učinili. Stoga meni ovaj pad nije neki problem, znam
kako je bilo teško je uhvatiti …i strpljivo ću čekati … grafikon je ohrabrujući…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ajmo stručnjaci za tehničku analizu (koja na ATPL nikad ne griješi, citiram), šta mislite? Gledajući unazad i malo duže razdoblje, ne znam da je ikad bila toliko “oversold”? Vaše mišljenje?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Ajmo stručnjaci za tehničku analizu (koja na ATPL nikad ne griješi, citiram), šta mislite? Gledajući unazad i malo duže razdoblje, ne znam da je ikad bila toliko “oversold”? Vaše mišljenje?

Meni TA slici na onaj crni utorak. 100 kn nas dijeli od toga. Dajboze da sam u pravu pa da je sutra dno i onda up.

Ovako duboko ispod donjeg Bollingera i duboko u oversold području nismo bili niti tog crnog utorka.


Ovako duboko ispod donjeg Bollingera i duboko u oversold području nismo bili niti tog crnog utorka.

Ali smo cijenom isli nize. Ako se sjecas testirala se “obrana” na 2700 gdje je cucalo na bidu oko 2500 komada

Stvarno bi me začudilo, gledajući TA na ovoj i mnogim drugim dionicama, da se sutra ne odbijemo dosta naglo gore ali dok je ovakva situacija na tržištu ne želim ništa prognozirati.

Croblack:

Ovako duboko ispod donjeg Bollingera i duboko u oversold području nismo bili niti tog crnog utorka.

Ali smo cijenom isli nize. Ako se sjecas testirala se “obrana” na 2700 gdje je cucalo na bidu oko 2500 komada


tako je, čim sam vidio naloge zvao sam brokera da kupi, međutua sad tih naloga nema, bar za sad

&

po meni neće ispod 2600, ako padne ispod onda puca primarni trend…

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

Pitanje je koliko TA ima utjecaja u ovom scenariju. Tko moze prognozirati sto ce se dogoditi? I na JDPL je TA malo omanula… psihologija krda rusi i FA i TA analize i to je to. Ne treba dubljih analiza, bojim se. Dok su “americki” brodari i bozanski BDI padali, dotle se to objasnjavalo tako. U petak “americki” brodari rasli, BDI se stabilizira a ZSE brodari i dalje padaju…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close