ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Osobno sam ATPL price cca 3 godine cekao na kupnji na 800,00.
Zar cu opet? 🙂
Idem vidjet jel mi koji nalog zaostao tamo na kupnji [shocked]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


u kojoj smo onda fazi po vama kolega? [smiley]

Usudio bih se reči B3

[shocked][shocked]

wunderkind:

u kojoj smo onda fazi po vama kolega? [smiley]

Usudio bih se reči B3

[shocked][shocked]

Je da, izgleda kao B3… Nadam se da ćemo uskoro prema fazama A [thumbsup]

Ja ne razumijem jednu stvar, zašto opet sve te drhtave ručice prodaju dionice i to agresivno, prvi put im je bila dobra lekcija kad je pala atpl, a sad opet se ponavlja ista priča…Treba drzat dionicu dugoročnije i nema druge..Vozarine će se dogovorit i bit će sigurno bdi oko 8000-9000…Čemu zurba…

BDI +51
Eto, barem jedna briga manje psihološki 🙂

BDI konacno u plusu Baltic Dry Index (BDI) +51 6513

21 January 2008

Baltic Dry Index (BDI) +51 6513
Spot Rates

u jednu ruku je i dobro da “male drhtave ručice” prodaju jer mislim da će u budućnosti biti punooo lakše svima nama koji duboko vjerujemo i dugoročno ulažemo! jel ovo što se dešava već 2-3 mjeseca proda 2 kupi jednu bi-nebi pa to bi trebalo noge potrgat i bacit u savu…
jesam i ja “mali” ali ne drhtim….[thumbsup][thumbsup][thumbsup][proud]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

Pozdrav svima.

Evo da se i ja pohvalim da sam uletio u atpl. Mrsko mi ju bilo gledat pa sam morao kupiti nešto sitno po 28xx. Sada čekamo, a ako bude padalo još malo kupit i to je to. [cool]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


u jednu ruku je i dobro da “male drhtave ručice” prodaju jer mislim da će u budućnosti biti punooo lakše svima nama koji duboko vjerujemo i dugoročno ulažemo! jel ovo što se dešava već 2-3 mjeseca proda 2 kupi jednu bi-nebi pa to bi trebalo noge potrgat i bacit u savu…
jesam i ja “mali” ali ne drhtim….[thumbsup][thumbsup][thumbsup][proud]

kolega, jeste novi i dobrodošli, ali o kojim to točno malim drhtavim ručicama pričate, ovi sa 100, 200 il 300 komada na prodaji il su to “strašila”? [smiley]

ili možda još uvijek floričić prodaje i dok god pada on će bit dežurni krivac? [smiley]


21 January 2008

Baltic Dry Index (BDI) +51 6513
Spot Rates


A jeee ,ajd da otvorimo sampanjac[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

poštovani g.wunderkind, mislim na one kako sam napisao gore, po 1,2, 7 dionica koji neznaju kud bi sami sa sobom, utoliko je ova rasprodaja/korekcija dobrodošla![thumbsup]
to je onaj tip ljudi koji kad se zaglave u liftu, prvi počnu panično vikati: “umrijet ćemo”![cool]
inaće što se dešava sa cijenjenim kolegom strawinsky-m? nešto ga dugo nema?[sad]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

New Report

Close