ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ma kakav home pgs… bolje da oni pripreme izvješće.

za sad nikakvih najava ali niti prognoza kuha li se što?

[emo_smijesak]

Ova dionica ima samo jedan smijer i to će se vidjet kad objave FI…
BDI je na takvom dnu da i tu postoji samo jedan smijer…
Dakle, više-manje je sve jasno…pitanje je samo u kojem trenutku i kojeg intenziteta…često, mnogi zakasne…

tako je FI ce pokazati koliko je ovo jeftino a do tada kud hoce bas me brige ako ce na 260-265 to ce biti drugi dokup prvi mi je ulaz 328kuna

nagađanje je kud će BDI…a time i potencijalne zarade
vjerujem samo u Izvješće i to samo ono pozitivno
čak mi je nebitno jel plus iz nekretnina ili prometa
[emo_dolar]
eto kad će ovo eksplodirat prema gore!

Čini se da polako dolazi vrijeme brodara…

Izostala reakcija na ATPL, a vezano uz događanja na TNPL… čudno u najmanju ruku…

Jel je moguće da cijena TNPL na info iz same firme ovoliko odleti, a da nitko ne vidi kolika je u tom slučaju vrijednost ostalih brodara….sve je brutalno podcijenjeno…

pametni ti Kinezi bas ce sebi nabijati cijenu vozarina dok potiho tenkiraju i prevoze naftu dok je djabe vec krajem godine se to bude i odrazilo na sve sektore u Kini pa ce se cuditi kako oni rastu preko 8 postao ovako je pametnije potiho kupovanje jeftine nafte


Jel je moguće da cijena TNPL na info iz same firme ovoliko odleti, a da nitko ne vidi kolika je u tom slučaju vrijednost ostalih brodara….sve je brutalno podcijenjeno…

Kvaka je da je s jedne strane TNPL ponudila IPO po cijeni 64-77 kn po dionici nove firme, a istovremeno je dala da se postojeće TNPL dionice mogu zamjeniti u objeru 1:8

To znači da su oni samu definirali cijenu TNPL dionice u rasponu 512-616 kn, a prije toga se trgovala na 300-350
Ljudi su to skužili i pokupovali dok je bilo smisla. Sad je već cijena blizu donjeg praga i ima manje smisla

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pa to i je fora jer su sami procijenili da dionica vrijedi u tom rasponu…
Pitanje je da li je to realno…ne kažem da nije….Vjerojatno je slična situacija i sa još ponekim brodarom koji se trži po nerealno niskim cijenama…
Cijena je još uvijek 10% i više niža od navedenog donjeg praga….nije to malo…

dajte molim vas P/B atlantske plovidbe je 0.29 tek cemo na izvjestju vidjeti po koliko su utopili Imperijal a gdje je jos 13 brodova i hotali Lapad pa nemre biti jeftinije kad se pomaknu brodari vani neces imat sta kupovati po ovim cijenama kako sam napisao dug je oko 80 posto

Zelenilo, koliki će biti plus u FI za 2014? Izgleda da neki znaju ono što mi nemamo pojma.[emo_namigusa]

New Report

Close